Ketvirtoji „Eurovizijos“ atrankos laida: komisijoje – Leonas Somovas, o scenoje – anime

Ofelija / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-30 20:01
Antradienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje buvo filmuojami „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos dalyvių pasirodymai. Laidoje, kurios įrašas bus parodytas šeštadienį, pasirodė jau paskutiniai pirmojo atrankos etapo atlikėjai ir grupės.

Ketvirtoje „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laidoje pasirodė 13 atlikėjų ir grupių: Ruta Loop, Jurgis Brūzga, Ofelija, Dainotas Varnas, Rugilė Daujotaitė, Kotryna Juodzevičiūtė, Marius Petrauskas, Silvija Pankūnaitė, „El Fuego“, Marija, Rasa Kaušiūtė, „The Roop“ ir Monika Marija Paulauskaitė. Deja, iš jų tik pusei pavyks pereiti į kitą konkurso etapą.

Šįkart vertinimo komisijos kėdėse įsitaisė aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis, prodiuseris Leonas Somovas, kartu su „LT United“ didžiojoje „Eurovizijoje“ dalyvavęs Arnoldas Lukošius ir „Lietuvos ryto“ muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pirmoji į sceną lipo Ruta Loop su daina „Positive Thoughts“. Ar šis pozityvumas užkrėtė teigiamomis mintimis ir komisijos narius?

„Man kilo pozityvios mintys. Rūta visada yra geros, pozityvios energijos. Šis pasirodymas tai spinduliuoja. Vienintelis dalykas, už kurio kliūva akis, tai ta didžiulė dėžė“, – sakė Vytautas ir patarė daugiau pagalvoti apie vaizdą scenoje.

„Daina patiko. Ji buvo šviesi. Mano jaunystės laikų šviesumas, turintis modernumo,“ – pasirodymą komentavo A.Lukošius.

Štai Jurgis Brūzga atliko savo paties parašytą, modernių ritmų persmelktą dainą „For Love“. Stilingas Jurgio pasirodymas nepaliko abejingų nei žiūrovų, nei komisijos.

„Graži aranžuotė. Kaip matau, kurta Lietuvoje. Dėl to labai džiaugiuosi. Dainavimo prasme, manau, visas buvo gerai atlikta. Geras įsimintinas priedainis. Norisi kartu tą melodiją dainuoti. Sveikinu su daina, man labai patiko. Vaizdas irgi buvo labai geras“, – pagyrų negailėjo L.Somovas.

„Labai džiugu, kad viskas jau yra atidirbta. Iš esmės man labai patiko pasirodymo estetika“, – jam antrino Vytautas.

Kaip sekėsi kitiems ketvirtosios „Eurovizijos“ atrankos laidos dalyviams? Tai sužinosite šeštadienį.

Šiemet nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja 50 atlikėjų ir grupių. Atrankos finalas vyks kovo 11 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Per kelių valandų trukmės finalą šalis išrinks geriausią dainą, atstovausiančią Lietuvai tarptautiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuris vyks 2018 m. gegužės 8 – 12d. Lisabonoje (Portugalija).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai