Ketvirtoji Arvydo Vilčinsko žmona – apie amžiaus skirtumą, tapusį kliūtimi santuokoje ir naują jaunesnį širdies draugą

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 17:00
„Amžiaus skirtumas santykiuose yra kliūtis. Ir labai didelė kliūtis.

Aš buvau labai naivi ir galvojau, kad svarbu yra gilūs jausmai. Pažiūrėkite į garsias poras mūsų visuomenėje, kurias skiria nemažas amžiaus skirtumas, – daug jų jau išsiskyrė. Pažiūrėkim, kas bus su tom, kurios dar kartu. Netikiu, kad tai baigsis gilia senatve drauge ir viskas bus gerai“, – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmame interviu televizijai po skyrybų su garsiu dainiumi Arvydu Vilčinsku prabils Rūta Gajauskaitė.

LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.
LNK nuotr.

31-erių Rūtos Gajauskaitės interviu galėtų tapti puikia pamoka, skirta moterims, stačia galva neriančioms į naujus santykius, ypač toms, kurios spjauna į didelį amžiaus skirtumą ir tikisi su vyru nugyventi iki grabo lentos net tuomet, kai skiria ištisa karta.

„Pradėdamos santykius su gerokai vyresniu vyru, darote klaidą, dėl kurios vėliau labai gailėsitės“, – šiandien sako Rūta.

Prieš mėnesį moteris išsiskyrė su 29 metais vyresniu vyru, tautos dainiumi tituluojamu Arvydu Vilčinsku. Poros santuoka netruko nė dvejų metų, o Rūta buvo jau ketvirtoji dainininko žmona.

Interviu moteris papasakos ne tik apie skyrybų su garsiu dainininku priežastis, tačiau ir tai, kad turi naują simpatiją, vyrą, kuris už ją jaunesnis.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai