Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į naujos „HEROS“ parduotuvės atidarymą

Naujos „HEROS“ parduotuvės atidarymas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-12 13:56
Ketvirtadienį vakare Vilniaus Panoramoje vyko parduotuvės HEROS atidarymas, sukvietęs pasidomėti rudens tendencijomis bei stiliaus entuziastus drauge jaukiai praleisti vakarą. Prekinio ženklo „The Dark“ organizuojamose dirbtuvėse buvo galima pasigaminti individualų pakabuką bei kartu pasimėgauti natūraliai saldžiais skanėstais su „Feed my sister“ tinklaraštį sukūrusiomis ir „Natūraliai saldu“ knygą parašiusiomis seserimis.


„HEROS“ prekinis ženklas prekiauja odinėmis rankinėmis, lagaminais ir kitais aksesuarais Lietuvoje jau nuo 1993 metų. Ir visą šį laiką išlaikė aukštą kokybės kartelę, stiliaus pojūtį bei aptarnavimo kultūrą. Aukdami ir tobulėdami „HEROS“ šį kartą atidaro parduotuvę „Panoramoje“ bei kviečiasi į svečius drauge paminėti šią svarbią progą. 

Atidarymo metu apsilankiusieji ne tik galėjo pasidomėti rankinių bei aksesuarų tendencijomis, bet ir patys prisidėti praktiškai prie proceso, susikurdami aksesuarą. Greitas gyvenimo būdas ir šiandienos ritmas vis rečiau leidžia sustoti ir pasimėgauti, todėl “Feed my sister” kūrėjų sesių Astos ir Rūtos rankų darbo skanėstai leido šiek tiek atitrūkti ir paskanauti.

Kartais viskas, ko reikia išskirtiniam stiliui sukurti, yra aksesuaras. Toks sprendimas šiandien yra labai populiarus ir, tiesa, praktiškas. 

„Džiaugiuosi, kad mada griauna susiformavusius stereotipus, stilius nebėra tik juoda ir ruda (tamsi) spalvos žiemos sezono kolekcijoje. Pirkėjai net pasimeta atėję į parduotuvę ir klausia – ar čia tikrai žiemos kolekcija? Kolekcijoje gausu šviesių, ryškių spalvų – balta, rožinė, geltona, žalia, raudona, violetinė, žydra… Madingos šviesios, ryškių spalvų rankinės. Mados diktatoriai pabrėžia – rankinė turi matytis ir išsiskirti", – sakė rankinių ir aksesuarų parduotuvės „HEROS“ įkūrėja Jolanta Zabarauskienė, paklausta, kokios vyrauja šio sezono tendencijos.

Prekinis ženklas „The Dark“ priduria: „Aksesuarų reikia turėti daug, nes tik papuošalas gali pabrėžti įvaizdį ir priduoti šarmo. Pavyzdžiui, ruošiame naują, žieminę kolekciją 2018 metams ir nusprendėme, kad šioje kolekcijoje vyraus grandinė ir oda.“

Naujausi straipsniai