Ketvirtadienio vakarą kviestinė publika rinkosi įvertinti Ramūno Cicėno debiuto

Premjeros svečiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 19:47
Ketvirtadienio vakarą į „Domino“ teatrą Vilniuje rinkosi spalvinga publika. Žiūrovai šiandien buvo kviečiami įvertinti Ramūno Cicėno režisuotos komedijos apie šių dienų aktualijas „(Ne)tikras milijonierius“.
„Labai džiaugiuosi tuo, kad mūsų pasimatymai su žiūrovais pereina į kitą etapą – į draugystę ir bendros patirties kūrimą. Jaučiu didelę atsakomybę ir vidinį nerimą, nes tai pirmas kartas, kai tenka susidurti su „Domino“ teatro žiūrovais, mačiusiais daug įdomių ir įvairių komedijų. Nepaisant to, labai nekantrauju ir su azartu laukiu premjeros.


Norisi, kad tai būtų pats geriausias gruodžio 6 dieną rodomas spektaklis pasaulyje. Tai spektaklis – nuotykis, kuris gana aktualus šiandieniniame pasaulyje. Krizės akivaizdoje, fake news apsuptyje „(Ne)tikras milijonierius“ suteiks galimybę pasijuokti iš aktualių, ir dažnu atveju skaudžiai pažįstamų žmogiškųjų savybių, na o pabaiga, pažadu, nustebins“, – prieš premjerą intrigavo su savo spektakliu „Domino“ teatre debiutuojantis Ramūnas Cicėnas.

Ši veiksmo, žmogiškų jausmų kupina komedija ypatinga daugybe debiutų. Teatro ir kino aktorius Rokas Petrauskas bei „Sidabrinės gervės“ laureatės, aktorės Elžbieta Latėnaitė ir Elzė Gudavičiūtė sukurė savo pirmuosius vaidmenis „Domino“ teatre. 


Premjeros svečiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Premjeros svečiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Premjeros svečiai/Gretos Skaraitienės nuotr.
Premjeros svečiai/Gretos Skaraitienės nuotr.

Puikias emocijas žiūrovams dovanojo gausus būrys talentingiausių Lietuvos aktorių: Eimutis Kvosčiauskas, Lina Rastokaitė, Andrius Žurauskas, Algirdas Dainavičius, Mantas Vaitiekūnas, Aleksas Kazanavičius, Sakalas Uždavinys, Emilija Latėnaitė, Rimantas Bagzdevičius, Gabrielė Malinauskaitė. „Šie aktoriai yra ragavę ir šilto, ir šalto, ir pašildyto, tad jų patirtis labai pravers statant šį spektaklį. Kiekvieną kartą repetuodamas naują spektaklį, stengiuosi iš savęs ir visos komandos reikalauti maksimalaus atsidavimo spektaklio kūrimo procesui. Kiekvienas tampa lygiaverčiu kūrėju. Todėl, tikiuosi, kad žiūrovas pamatys gerai „sustyguotą“ spektaklį, kurio kiekvienas instrumentas neleis atsipeikėti nuo pradžios iki galo“- teigia režisierius Ramūnas Cicėnas.

Intriguojanti komedija „(Ne)tikras milijonierius“| sukurta pagal garsaus prancūzų dramaturgo ir kino režisieriaus Francio Veberio (Francis Veber) pjesę „Brangus lobis“ (pranc. „Cher trésor“). 

Naujausi straipsniai