Ketvirtadienio horoskopas – spalio 27 d.

Šalna / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Dar viena nauja diena – eikite tik į priekį!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Didžiąją dalį dienos daugybė mažų ir didelių darbelių, užgulusių jūsų pečius, neleis jums pamatyti tikrosios dienos šviesos. Tačiau galiausiai suprasite, kad laikas išbyrėjo pro pirštus, o rezultato jokio, ypač, jei ką nors pradėsite. Vakare susirūpinsite, kaip pradžiuginti savo antrąją pusę ir galbūt ryšitės prabilti apie tai, kas buvo nutylėta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien visas savo iniciatyvas atlikite su ypatingu atidumu, nes klaidos įsivels ten, kur paprastai jų nebūna, o rizika nepasiteisins. Beje, galimas pokalbis apie santykius, kurio metu jo ar jos išsakyta mintis, gali jus priblokšti. Vakarą užpildys buitis, rūpestis sveikata ir bandymai visus nelygumus užlyginti kompromiso galia.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų šeima gali susigrobti didžiąją jūsų energijos dalį, ir tik tuo atveju, jei tęsite pradėta, o ne imsitės naujo, dėl sugaišto laiko nesigailėsite. Nepraleiskite progos pasikalbėti apie darbų eigą ar sveikata, net jei ne viską norisi girdėti. Vakarop dėmesys nukryps į įvairiausius bandymus geruoju susitarti su atžalomis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien begalinis skubėjimas bus tik tuščias jūsų jėgų ir laiko švaistymas. Jei galite, iki vakaro atlikite kuo įprastesnius veiksmus, siekdami išvengti galimų klaidų, netikslumų ar vėlavimo. Vakare visus savo geruosius ketinimus nukreipsite į tvirtų ir harmoningų santykių kūrimą namuose. Beje, vaiko lūpos rėš karčią tiesą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gali kilti pagundų kuo nors save apdovanoti, tokiu būdu tikintis kažką sau ar kitiems įrodyti, tačiau iki vakaro pirkiniai gali būti ne itin sėkmingi. Beje, tai, kas kalbama namuose neturėtų būti suignoruota. Vakare lengvai reikšite mintis, dažnai nusileisdami kitiems ir dėl šventos ramybės pamiršdami save.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien patys žinosite kelią ir jį ramiai sau kitiems rodysite. Puiku, jei juo jau anksčiau ėjote, tuomet galite toliau žygiuoti be jokių abejonių. Turėdami progą kažką sužinoti ar išmokti, nepatingėkite, nes tuo niekas nesidalina kasdien. Vakare neatitrauksite žvilgsnio nuo tos kas vertinga ir džiugina akį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Nelaimingų žmonių įpročiai: bijo kritikos, mėgsta dramatizuoti

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sieksite patobulinti netobulą pasaulį, tačiau galite kiek persistengti, siekdami tobulumo. Veikiau suprasite, kad kitų žmonių siekiai nesutampa su jūsų interesais. Be to, vyks pokalbių, atskleidžiančių jums kortas dėl asmeninių finansų. Vakare neprašausite bandydami sukurti aplink save grožio ir gėrio oazę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors šiandienos tendencijos keisis, jums bet kuriuo atveju reiks dažniau pagalvoti apie kitus, nei apie save. Dieną jausitės pilnaverčiais grupės nariais, tačiau kartais atsiliekančiais nuo komandos. Vakare prašymai šokti pagal kitų sukurtą melodiją nublokš jus į pogrindį, tačiau vis tiek neiškęsite neįkišę kur nors savo aštraus liežuvio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien, besirūpindami savo profesiniu įvaizdžiu, nepersistenkite. Verčiau raskite įprastų ir paprastų darbų, padedančių tobulėti ir kilti aukštyn, užuot ieškoję naujų sprendimų. O jūsų įžvalgos gali būti neįtikėtinai puikios, bet kol kas neparuoštos viešumai. Vakare įmanoma stiprinti ir harmonizuoti ryšius tarp draugų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Iki vakaro viskas jums gali atrodyti kiek šviesiau ir perspektyviau nei yra iš tikrųjų, tačiau bus įmanoma suklupti lygioje vietoje. Beje, pokalbis ar diskusija su bičiuliais, kolegomis, bendražygiais jums gali parodyti iki tol nematytas problemos puses. Vakare, nepaisant kliūčių, veršitės pirmyn, tačiau derėtų tai daryti gražiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos metu vis sau priminkite, kad turite į ką atsiremti ir kam patikėti dalį savo naštos, tačiau net ir turėdami palaikymą, neskubėkite užkariauti naujų horizontų. Kalbėdamiesi apie savo tikslus su tais, kam tai aktualu, ne tik kalbėkite, bet ir girdėkite. Vakare viena po kitos atsivers galimybės pasidalinti tuo, kuo gyvenate ir kuo tikite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus sunku būti vieniems, tačiau ta patikima ranka, į kurią norėsite įsitverti, ne visuomet atsiras laiku ir ne visuomet jus ištrauks iš duobės. Iš toli ar mokymosi įstaigoje gautos žinios gali perdėlioti jūsų požiūrį, o vakare jums bus labai svarbu patirti artumo jausmą su brangiais žmonėmis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau