Ketvirtadienio horoskopas – spalio 13 d.

Ruduo / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ką žada dienos horoskopas?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dalį dienos jūsų kaip mokytojo ar žinovo reputacija sumenks ir mažai kam rūpės jūsų skleidžiamos tiesos. Nusprendę kiek pabūti vieni, ilgai neištversite – užsigeisite kažkam įbrukti savo pasiūlymą, tikėdami, jog be to jie apsieiti negali. Dienai baigiantis pokalbis su antrąja puse apie jūsų siekius bus nei šioks, nei toks.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien noriai slėpsitės savo komandos nariams už nugaros, tikėdamiesi išvengti papildomos atsakomybės. Vakarop jūsų žinios ar pažiūros keis situaciją komandoje, jei išlaikysite savo pozicijas nesuabejoję. Tiesa, bet kokios diskusijos apie sveikatą ar kasdienių problemų sprendimą veikiau supriešins, nei įtikins.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, norėdami išlikti kuo šaunesni kitų akyse, turėsite pasukti galvą, kaip geriau atlikti darbus. Nepaisant jūsų pastangų gali likti vienas kitas abejingas ar nepatenkintas asmuo. Vakarop vienoje rankoje laikysite vadovybės palaikymą ir visa, kas su tuo susiję, o kitoje – daug nieko vertų džiaugsmą griaunančių žodžių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien labiausiai trokšite svajoti apie tolimus ir didelius žygius, vis vildamiesi galimybe leistis į nuotykius, tačiau taip ir neišsiveršite iš kasdienių užduočių jums užkrauto jungo. Vakarėjant kažkam pavyks jus įtikinti pažvelgti į pasaulį kitu kampu, tačiau patys nebūsite tokie įtaigūs, kaip norėtųsi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje stengsitės kitiems padėti išspręsti problemas, net jei savų turėsite ne ką mažiau. Deja, malonumo jums iš to nedaug. Popietę pasiūlę sprendimų patobulinti kasdienių darbų eigą, rasite pritarimą. Dienai baigiantis aptardami buities aktualijas, greit suprasite, kad nukrypote į lankas ar net be reikalo susikivirčijote.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien savo geruosius ketinimus, susijusius su kitu žmogumi kartu su juo regsite, tolyn pastumdami asmeninio gyvenimo įsipareigojimus. Popietė gal nebus daug žadanti, bet šį tą išsprendžianti. Kita vertus, gali tekti pasukti galvą, kaip įrodyti, jog kažką sugebate, nes vien žodžių tam neužteks.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien bus užduočių užduotėlių, kurių visai nevengtumėte, jei ne tie, kurie nenori su jumis dalintis savo turima informacija ar tie, kurie vėluoja į susitikimus. Popietę tinkamai naudosite savo patirtį, o dienai baigiantis jūsų iškalba bus veikiau kliūtis, o nei bilietas, padedantis vykti trokštama kryptimi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichologai: ką turite žinoti prieš kurdamos santykius su išsiskyrusiu vyru

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pageidausite būti pačiais žaviausiais, kūrybiškiausiais ir mylimiausiais, tačiau kažko tam stokosite, o ko – niekas negalės pasakyti. Vakarop savo atžalas matysite kiaurai ir gausite reikalingą informaciją savo projektams. Tačiau ne viską, ką žinosite, galėsite paviešinti ir čia jau slėpsis pagrindinė jūsų dienos pabaigos problema.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien norėsite pasislėpti nuo dienos nemalonumų privačioje erdvėje, bet negalėsite dėl savo pačių elgesio. Tiesą sakant, savo rimtumu patys sau koją kišite ir kitiems dieną gadinsite, tačiau gal kažko ir išsireikalausite. Vakarop jūsų gebėjimai pravers jūsų šeimai, bet kai kurie užmojai neįtikins jūsų bičiulių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien darnius ryšius, kurie jums bus reikalingi, trikdys kažkokie prisiminimai ar kiti vidiniai slenksčiai. Ypač tai išryškės keliaujant, bendraujant ar mokantis. Vakarop pagarbos nesunkiai užsitarnausite, tačiau darbe bus tokių, kurie jūsų iniciatyvas paneigs ir padarys tai neypatingai gražiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų norų išpildymą stabdys komandinio žaidimo taisyklės, turbūt jums ne itin priimtinos. Kiek paplušėję rastumėte išėjimą iš akligatvio ir, žinoma, neleidę sumindyti savo savivertės. Vakare sužinosite paslaptį, reikalingą jūsų profesiniame kelyje, bet jūsų pamokymai kitiems bus nereikalingi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sunkiai slėpsite šiandien savo emocijas, o dienos pradžioje jūsų liūdesio ir nepasitenkinimo priežastimi gali tapti nenoras ar nesugebėjimas paklusti kažkokioms vadovybės instrukcijoms. Dienos pabaigoje jūsų bendražygiai išgirs jūsų įžvalgas, tačiau to neužteks tikrajam pasitikėjimui užsitarnauti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau