Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 28 d.

Miškas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-28 06:50
Šiandien būsime itin kruopštūs, pakankamai užsispyrę, kartkartėmis nuolankūs, itin rimti, be galo susitelkę, atidūs smulkmenoms, nevengiantys pasvajoti, turintys labai konkrečių planų ir neretai pasikliaujantys nuojauta. Visa tai tam tikru stebuklingu būdu derės ir padės iš dienos pasiimti visa, kas geriausia.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien meilės darbui ir kruopštumo netrūks, o atlikdami tai, kas iš jūsų reikalaujama, jausitės nepatogiai, nes patys norėsite valdyti situaciją. Dienos pabaigoje jausite, ką rinktis ir ką kitiems patarti, nors tam neturėsite jokių įrodymų, išskyrus savo niekuo nepagrįstas nuojautas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Turėsite ko pasimokyti iš dienos įvykių, bet ir su kitais savo patirtimi noriai dalinsitės. Nuoseklūs, tvirti ir žvelgdami plačiai į šiandienos įvykius, atrasite kūrybiškų sprendimų, kuriuos bus lengva pritaikyti. Vakare mesitės pagelbėti bičiuliams, kuriems prireiks jūsų patirties, žinių ar dėmesio.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Turėsite su kai kuo susitarti, ką nors iš kitų gauti ar kitaip bendradarbiauti. Didžiausių dovanų, regis, sulauksite iš namų, o jų forma nebūtinai bus materiali. Vakare galvoje knibždės aibė minčių ir iliuzijų. Jos bus šio to vertos, jei pavyks jas kaip nors gražiai supakavus pateikti kitiems.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokia jūsų laimingų santykių paslaptis? Šis testas ją atskleis

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Dieną pradėję ir baigę ne vieni, nė kiek nesigalėsite. Kur eisite ar nuvyksite, aplink sklandys daugybė įdomios informacijos, sukiosis nemažai malonių žmonių, turinčių ką papasakoti, ar megsis viliojančios pažintys. Vakare atsiras mokančių pritaikyti jūsų turimas žinias ir išpildysiančių kokį nors jūsų lūkestį.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Visokių kasdienių reikaliukų, ypač susijusių su darbu, sveikata ar buitimi, bus apsčiai. Verta nesiblaškyti, o susitelkti į darbą, kuris jums padės tinkamai pritaikyti savo įgūdžius ir uždirbti. Nors diena netinkama improvizacijoms, vakare galima padaryti išimtį, jei kas nors pasiūlytų susidoroti su kasdienybės našta.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Norėdami parodyti savo patrauklumą, gerumą ir kitas teigiamas savybes, rasite konkrečių priemonių ir tikslų, padedančių tai įrodyti ir kitiems ką nors gero ar gražaus sukurti, pasiūlyti. Vakare net ir į keblumus žvelgsite ramiai, tikėdami, kad jie išsispręs palankiai. Regis, bus kas tai patvirtina.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Imsitės vairių veiklų, kuriose leisite dalyvauti tik patiems artimiausiems ar patikimiausiems. Įsitraukę į malonius užsiėmimus, nerasite nė minutės laiko apie tai kitiems papasakoti, parodyti rezultatų ar pasigirti. Vakare namuose rūpinsitės tais, kuriems to reikia, negalvodami apie save.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Būsite smalsūs ir ieškosite kuo pamaitinti savo smalsumą ir žinių troškimą, net jei jūsų vidiniai poreikiai nesutaptų su kitų reikalavimais. Visus nemalonumus kompensuos sklandus komandinis darbas. Dienos pabaigoje jūsų kalbos ir pasiūlymai kitus žmones įtikins, jei patys visa širdimi tikėsite tuo, ką šnekate.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Suksite link to, kas jums kelia saugumo ir patogumo jausmus, kas leidžia ką nors įgyti ar išsaugoti tai, ką jau turite įgiję. Neprastai seksis užsidirti ar bent parodyti reikiamiems asmenims, ką sugebate. Vakare, pamiršę save, reaguosite į namiškių prašymus, būdami jiems be galo dosnūs.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jūsų tvirtumas, susitelkimas ir rimtumas šią dieną vienus ramins, o kitus – trikdys. Įtikinti seksis bet ką. Turintieji žinių, lengvai jas perduos kitiems, o jų ieškantieji be vargo suras ir įsisavins. Dienai baigiantis neatsilaikysite nepatikėję visokiomis pasakomis, o pririekus ir patys tokių sukursite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Per dieną rinksitės būti mažiau matomi, tačiau kažin ar pailsėti pavyks – teks plušėti, neretai kiek pasiaukojant dėl kitų. Kai kitiems padėsite įgyvendinti numatytus tikslus, šalia atsiras norinčiųjų su jumis bendradarbiauti. Vakare būsite geranoriški ir nesigirsite kam nors padėję ar ką nors paaukoję.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Diena bus turininga tiek, kiek komandinės dvasios savyje ar aplink save įžiebsite. Bus malonu sutikti žmonių, kuriais galima pasikliauti ir ilgai nelaukiant sulaukti teigiamos reakcijos ar dėkingumo. Vakare jūsų nuojautos ar įžvalgos bus reikalingos bendraujant su draugais ar apmąstant ateities planus.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai