Ketvirtadienio horoskopas – rugsėjo 14 d.

Horoskopo ženklai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-14 06:50
Jautrūs, net pernelyg stipriai reaguojantys į savo ir aplinkinių nuotaikas, labiau rūpinsimės tuo, kas privatu, ir tuo, kas susiję su šeima. Patiks tobulinti kas netobula, ir tam kuo puikiausiai tiks kruopštumas ir nuoširdus darbas. Vakarop mažiau darysime, o daugiau svajosime. Mielai užsimerksime, kad nematytume to, kas nepatinka, nedžiugina ir nepaguodžia.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų pastangos bus skirtos namams ir artimiesiems. Dėl namų ir juose gyvenančiųjų nuoširdžiai darbuositės ir stengsitės, kad tik visi būtų sveiki, sotūs, laimingi ir visa nepriekaištingai atlikta. Nuojauta atskleis gaires, padedančias užpildyti spragas namuose ir šeimos santykiuose.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rūpės su žmonėmis pasikalbėti, susitikti, nuvykti ir kai ką sužinoti. Susitikimų metu savo pasiūlymų sau nepasiliksite ir visais jums žinomais būdais stengsitės atskleisti save. Pasirūpinkite, kad informacijos ne tik suteiktumėte, bet ir gautumėte. Regis, dėl draugų savęs nepatausoję ir iš jų geranoriškų reakcijų sulauksite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Susirūpinę žvalgysitės į savo piniginę ar svarstysite, ką čia įsigijus, kad gyvenimas prašviesėtų. Už vis labiausiai rūpės namai ir tai, kaip jais galima būtų parūpinti. O ir kitaip savo poelgiais prisidėsite prie asmeninės gerovės. Kai kurios darbe jūsų pasirinktos priemonės ne visiems bus suprantamos ar akivaizdžios.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip suvilioti skirtingų Zodiako ženklų atstovus?

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Daug bendrausite, noriai mokysitės ar diskutuosite, gal norėdami parodyti save, o gal dėl to, kad negalėsite elgtis kitaip. Visos jūsų emocijos bus lyg ant delno, o noras aprėpti kuo daugiau kaskart vis didės, kol dienai gęstant be galo be krašto įsisvajosite. Su malonumu pasinersite į išgalvotą kino ar literatūros pasaulį.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Būsite geri dienos įvykių stebėtojai, net jei tai nebus jūsų pasirinkimas. Tačiau taip išvengsite nepatogių situacijų ir susikaupsite ties tuo, ką ketinate nuveikti. Motyvuos noras ką nors gauti ar turėti, tačiau mažai kas žinos, ką esate sumanę. Dienai baigiantis būsite geranoriški, aptardami bendrus finansus ar įmindami mįsles.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Sieksite būti kuo geresniais draugais ar kuo atidesniais komandos nariais, tačiau nesusilaikysite, nepagriebę komandos vairo į savo rankas. Laimė, lyderių pozicijos jums bus be pasipriešinimo perleistos. Vakarėjant visai pamiršite save, kad tik pavyktų įtikti kitam žmogui ar praskaidrinti jam nuotaiką.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Visos problemos šiandien bus nieko vertos, jei prieš akis turėsite tikslą. Ką

sumanėte nesigirsite, nes visų pirma rūpės sutelkti vidines jėgas, o jau po to imtis veiksmų. Su užsidegimu dirbdami, su malonumu vykdydami pareigas ir su pasiaukojimu nešdami savo kasdienybės naštą, pasieksite dienos pabaigą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sunkiai įsiteksite toje erdvėje, kurioje būsite, norėsite aprėpti daugiau, sužinoti ir patirti daugiau. Tikėtina, kad į visus tuos savo polėkius įtrauksite draugus ar visu tuo užsiimsite kartu su komanda. Dienai blėstant iki ausų pasinersite į mėgstamą veiklą, rinksitės nuotykius ar sukiositės ten, kur krykštauja atžalos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite pokyčių? Keiskite rašyseną

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Dramatiškai žvelgsite į visas įprastas ir ne visai įprastas dienos smulkmenas. Turėsite kuo kitus sudominti, tačiau neatsisakysite prisijungti prie bendrų veiklų ar į jas įtraukti tuos, kuriems tai rūpi ne mažiau nei jums. Vakare su malonumu šildysitės prie namų židinio, žinodami, kad viską, kas geriausia, rasite juose.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Turėsite progų įsitikinti, kad vieniems būti nėra taip gera, kaip kartu su juo ar ja. Regis, bus įmanoma ką nors vieniems iš kitų pasimokyti ar praplėsti akiratį, jei pavyks nesiginčyti dėl to, kuo tikite ir kuo ne. Lengvai patikėsite visokiomis istorijomis, o dieną pabaigs įkvepiantys susitikimai, skaitiniai ar pasakojimai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ieškodami ramybės ir užuovėjos, dangstysitės darbu ir slapstysitės kolegoms už nugarų. Ir visai neprastai jums pavyks pasinaudoti siūloma pagalba, o ir be siūlymų jos išsiprašyti. Kai tokiu būdu daugybė užduočių bus atlikta, nepraleisite progos pademonstruoti savo dosnumo ar parodyti ką sugebate.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Gerų emocijų bus galima prisigaudyti, tačiau nežinia ar to norėsite. Bet didžiuosius dienos darbus atliksite ne vieni ir ne savo iniciatyva, o prisijungę prie to, ką jums pasiūlys partneriai. Dienai baigiantis jūsų kūrybiškumas stiprės. Galėsite neprastai atsiskleisti, pasiūlydami kitiems kai ką savita.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai