Ketvirtadienio horoskopas – birželio 8 d.

Laiptai / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien mus valdys noras patirti nuotykių, atrasti ką nors įdomaus aplink save ir toliau nuo tos vietos, kur esame. Sunku bus nešti dienos darbų jungą, todėl rasime, kaip gyventi atostogų ritmu, net jei atostogų rytas dar neišaušo. Įkvėpkime kitus, tuo kuo tikime ar ką išmanome, ieškokime būdų praplėsti savo akiratį, planuokime keliones – bet kokiu atveju nestovėkime vietoje.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Entuziazmas lydės visą dieną ir tinkamai patars, kaip pasielgti. Kuo plačiau užsimosite – tuo geriau bus ir jums, ir tiems, kurie šalia. Atradę būdų, kaip netrypčioti vietoje, žinodami, ko galite išmokyti kitus, sužadinti optimizmą ir entuziazmą, imkitės šios misijos, nebejodami savimi ir savo žiniomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums daug kas atrodys įmanoma ir pasiekiama. Tačiau tam, kad tai tikrai įvyktų, jums reikės kitų žmonių palaikymo, pritarimo, dalyvavimo. Jei susiklostys palankios aplinkybės, dalinkitės su kitais viskuo, ką turite, nes jūsų pasitikėjimas kitais ir viltys stiprės kaskart, kai turėsite ką gero kitiems pasiūlyti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškas motinos ir kūdikio ryšys

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nelengvai atrasite pusiausvyrą tarp norų ir galimybių. Kažkas, norėdamas jums padėti, šiek pervertins savo jėgas, o jūsų lūkesčiai taip pat bus sunkiai valdomi. Užuot vylęsi ko nors iš kitų, mėgaukitės tuo, kad tie žmonės yra šalia, ir tuo, kokį atgalinį ryšį iš jų gaunate. Tai ne tik jus stiprins, bet ir leis pamatyti situaciją iš kitos pusės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien reikės būti darbštiems ir optimistiškiems, atliekant įprastas užduotis. Daug kas atrodys lengva. O kai šis tas nepatiks, numosite ranka, kad nematytumėte tamsiosios pusės ir toliau sėsite aplink save viltį ir tikėjimą, kad viskas yra ir bus gerai. O kai tikėsite, taip ir bus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Apėmęs jausmas, kad privalu dieną leisti džiugiai, jūsų nepaliks iki vakaro. Tikėsite, kad galite sau leisti daugiau nei kitomis dienomis. Nesiliausite ieškoję kuo malonesnės veiklos, kuo džiugesnės draugijos ar aplinkos, kurioje būtų galima kuo geriau save išreikšti ir patirti kuo daugiau įspūdžių.

MergelėMergelė

(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien daug kas jums atrodys lengva, įmanoma ir suprantama. Tačiau tam, kad save išreikštumėte ar gerai jaustumėtės, jums nereikės daug žmonių ar plačių mostų. Svarbiausi dalykai bus šalia jūsų. Tikėsite kuo geriau pasitarnauti savo šeimai ir dažnai darysite skubotas išvadas ar nesiliaudami mokysite artimuosius gyvenimo tiesų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite visko daug ir iš karto, todėl nesėdėsite vietoje. Smalsūs ir trokštantys daug žinoti ir suprasti, su daug kuo susitikti ir vienu kitu žodeliu persimesti, nesustosite, kol to neatliksite. Bus lengva įkvėpti entuziazmo tiems, kurie jo stokos, pažadinti jų smalsumą ir atvirumą tam, kas vyksta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėsite savimi, savo gabumais ir galimybėmis turėti tai, ko užsigeidėte ar nusipelnėte. Netikintiems apie tai priminsite. Lengvai ką nors gausite, taip pat lengvai ir atsisakysite ir turbūt nė kiek dėl to nedūsausite. Dar mažiau galvosite apie savo veiksmų pasekmes ar tai, kas jūsų laukia rytoj.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tai jūsų diena, net jei patiks ne viskas, kas vyksta šalia. Iš tiesų galėsite savaip pakreipti įvykius ar kitus pamokyti, kaip dera elgtis. Galite būti tikri – į jus bus žvelgiama su pagarba. Todėl, nusimetę visas kaukes, darykite viską savaip. Tokiu būdu daugiau padėkų sulauksite ir padidinsite savo sekėjų gretas.

AR JAU ĮSIGIJOTE: Vasarą sutikite su naujuoju žurnalo „Horoskopas“ numeriu!

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo nuomonę šiandien verčiau pasilaikykite sau. Viena vertus, nebūsite lengvai suprantami, kita vertus, dėl to jausitės atstumti ir neįvertinti. Pasirinkę veiklas, kurios leidžia stebėti, kas vyksta, o ne jose dalyvauti, apsaugosite save ir šį tą suprasite, kas iki tol nepavykdavo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turite daug šansų sustiprinti savo kaip lyderio pozicijas tarp draugų ar kolektyvo narių. Daug ką darydami dėl jų ir gerų santykių, atsisakysite dalies savo poreikių. Tačiau mažai apie tai galvosite, daugiau dėmesio skirsite tam, ką norite kartu nuveikti, ko iš kitų pasimokyti ar ką patys jiems įrodyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Turėdami tikslą, noriai link jo plauksite. Tiesa, ne visuomet žinosite, kaip pasiekti gerų rezultatų darbe, tačiau būsite tikri, kad be įvertinimo ir dėmesio negalėsite išsiversti. Todėl net sutikdami kliūtis, nesustosite. Atrasite tų, kurie prisijungia, įkvepia optimizmo ir padeda susidoroti su iššūkiais.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau