Ketvirtadienio horoskopas – birželio 26 d.

Atostogos! / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Astrologinės prognozės 12 Zodiako ženklų.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną turbūt netrūks beprasmio judėjimo ir tuščių kalbų. O jų metu būsite grąžinti į ankstesnes situacijas tam, kad išgirstumėte informaciją, kuri galbūt anksčiau nepasiekė jūsų ausų. Atvirumas ir lankstumas bet kurioje situacijoje priartins jus prie patikimų informacijos šaltinių ir padės gauti reikalingų žinių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kaskart, kai būsite nublokšti į jums jau anksčiau matytą ar patirtą situaciją, būkite joje, atidžiai įsiklausydami į jums siunčiamą žinią. Dabar ne viskas matoma plika akimi ir ne viskas girdima be papildomų priemonių. Kaip jums pasielgti ir kokias priemones panaudoti, padiktuos aplinkybės, todėl būkite atidūs ženklams.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galbūt kažkas pamanys, kad veltui aušinate burną be perstojo kalbėdami. Tačiau taip nėra. Jūsų šnekos šiandien padės ne vienam prisiminti tai, ką buvo užmiršęs. Todėl nevaržykite savęs, reikšdami nuomonę. Tiesa, ji gali būti ne kartą girdėta ir pabodusi, bet šiuo metu svarbiausia išgirsti iš naujo tai, kas jau žinoma.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Atitrūkdami nuo dienos šurmulio, išlaikysite šviežią galvą ir ramią širdį, bet svarbiausia – suvoksite dalykus, kurių anksčiau suvokti nepavyko. Dar turite laiko pasigilinti į jums suteiktą informaciją ir iš jos išsitraukti tai, kas jums svarbiausia. O jei kažkas ant jūsų pačių užvers kalną užduočių, pagalvokite: gal ir tai jums siunčia kokią nors svarbią žinią?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dirbdami grupėje iš pirmo žvilgsnio būsite nublokšti į antrąjį planą, bet būtent čia rasite ir išgirsite tai, kas šiuo metu jums svarbiausia. Gavę į rankas informacijos giją, nepameskite jos. Vėliau ji jums pravers. O šiandien kartokite jau anksčiau išmoktas pamokas tam, kad vėliau galėtumėte judėti pirmyn. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Toli nenuvažiuosite, jei visoms sferoms šiandien rodysite per daug nepasitikėjimo. Užuot ironizavę kaskart, kai darbe gausite per daug jums neva visiškai nereikalingos informacijos, įsiklausykite į tai, ką girdite. Būkite atidūs, net jei šiandien negalite viso to, kas sužinota, pritaikyti darbe. Atminkite, kad ateityje tai bus įmanoma.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dairysitės po tolimas apylinkes, tikėdamiesi daugiau pamatyti ir daugiau sužinoti. Tai bus visiškai teisingas sprendimas, tačiau neskubėkite daryti išvadų. Visų pirma, turite išspręsti kelis galvosūkius. Jūsų išmąstyti atsakymai jums parodys, kokią kryptį vėliau galėsite pasirinkti. Kol kas tik stebėkite ir vertinkite tai, ką pamatėte ar išgirdote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors ne kartą būsite tempiami už liežuvio, neskubėsite prasitarti apie tai, ką žinote ar ką galvojate. Ne tik kruopščiai gilinsitės į viską, kas aplink jus vyksta, bet ir ieškosite tinkamos formos ir aplinkos savo žodžiams ir mintims išreikšti. O jos kol kas nėra – tai faktas, kurio jums jokias būdais paneigti nepavyks. Dar šiek tiek palaukite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Stebėsitės išgirdę ne kartą girdėtus dalykus iš savo antrosios pusės ar partnerių darbe. Prieš paneigdami gautą informaciją ar pagal ją darydami išvadas, įsiklausykite. Situacijų atsinaujinimai reikalingi tam, kad pakartotumėte kai kuriuos su partneryste susijusius dalykus ir vėliau taptumėte geresniais pašnekovais. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įsisukę į dienos darbų verpetą, būsite linkę pamiršti visa kita. Iš dalies – tai pateisinama, bet iš dalies – ne. Neužmerkite akių tada, kai kolegos jums parodys dalykus, kurių  visiškai nenorite matyti. Galbūt tai bus jūsų klaidos, galbūt – praleisti punktai, o galbūt vietos, kuriose persistengėte. Žvelkite į viską kaip į pagalbą, o ne priekaištus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dieną pasitiksite kupini įkvėpimo ir kūrybos dvasios, tačiau neskubėkite savo kūrinių pateikti pasauliui. Kruopščiai tikrindami viską, ką paleidžiate į pasaulį, išvengsite klaidų ir nesusipratimų. Be to, šiandien su mylimu žmogumi ar vaiku jūsų laukia pokalbis, kurio tema ir aplinkybės jau ne kartą matytos ir patirtos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeimos problemos jūsų pačių minčių ar konkrečių įvykių dėka šiandien jus trauks žemyn, vis primindamos, ko nepadarėte ir ką privalote padaryti. Kur bebūsite, norėsite pasikalbėti apie praeities šešėlius, kurie jus persekioja. Nebandykite su tuo kovoti. Žvelkite į visa tai blaiviai ir konkrečiai, kad netrukus galėtumėte iš viso to išsivaduoti.

Skaitykite daugiau