Ketvirtadienio horoskopas – birželio 22 d.

Kiekviena diena yra nauja pradžia / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šiandien žinosime, kad įmanoma viskas, ką sumąstėme. Bendrausime, susipažinsime, derėsimės, rašysime, pristatysime savo mintis, idėjas, prekes ar paslaugas, rasime reikalingų kontaktų, plėsime savo draugų ratą, stiprinsime pozicijas grupėje.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šalia turėsite visa, ko užsigeisite, o jei pritrūksite, lengvai atrasite žmonių, padedančių tai gauti. Ryšiai su žmonėmis, susitikimai, išvykos ir bendravimas jus įtrauks, leisdamas nemažai sužinoti ir pasimėgauti partnerystės privalumais. Tiems, kurie kreipsis į savo antrąją pusę su prašymu, nebus atsakyta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų komunikaciniai ir derybiniai sugebėjimai šiandien tikrai pravers darbe ar sprendžiant kasdienes aktualijas. Bus lengva pritaikyti įgūdžius praktikoje ir gauti pageidaujamą laimikį. Radę daugybę kasdienių užduotėlių, kurios, jei pasistengsite, tirps rankose, nepajusite, kaip diena pralėks.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite puikūs pašnekovai, kurių žodžiai liete liesis. Žinosite, ką ir kaip pateikti, kad jūsų idėjos sudomintų kitus. Pavyks rasti kūrybiškų sprendimų, pristatyti savo mintis, įtraukti kitus į sumanytas pramogas, pasimėgauti kitų žmonių kūryba ir įtraukti į savo sumanymus atžalas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Senų daiktų energija – išmesti ar pasilikti?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors turėsite daug veiklos ir planų, kažin ar apie juos garsiai kalbėsite. Mieliau stebėsite kitus, patys pasirinkę užkulisines veiklas. Savo smalsumą patenkinsite stebėdami, o ne įsitraukdami. Nejučia ir jūs įsisuksite į bendravimo šurmulį, kuriame vakarop atrasite būdą pasimėgauti šeimos laime.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Daug judėjimo ir bendravimo su draugais ar kolektyve motyvuos veikti ir užpildys jūsų šiandieną. Bus tiek daug dalykų, kuriuos reikės nedelsiant aptarti su draugais, ir daug vietų, į kurias būtina nuvykti kartu su jais ar jų dėka, ir dalykų, kuriuos privalu aptarti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pasistengsite, kad jūsų pasiekimai šiandien būtų gerai matomi. Labai norėsite patraukti kitų dėmesį, todėl pasitelksite savo oratorinius gebėjimus, rašytojo ar derybininko talentą. Tokiu būdu galėsite tikėtis sugauti trokštamą laimikį ar pasipuikuoti kitais laimėjimais.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus smagu mokyti kitus to, ką patys puikiai išmanote, pasakoti apie savo nuotykius, keliones ar patyrimus. Žinosite, kaip suvirpinti pašnekovų širdis ir sužadinti fantaziją ar sukelti užuojautą. Vakare jūsų požiūris, nuostatos ir asmeninės savybės užsitarnaus aplinkinių pagarbą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors šiandien būsite kiek labiau užsisklendę ir atsiriboję nuo šurmulio nei kiti, tai nereikš, kad nedalyvaujate įvykiuose. Seksite, stebėsite, smalsausite, bet savo paslapčių ir to, kas jums rūpi, paviešinti neskubėsite. Vakare susiklostys palankios sąlygos daryti gerus darbus, už kuriuos neprašysite dėkingumo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kai dauguma žmonių aplink norės išsipasakoti, jums rūpės pasiklausyti. Ir tai bus geras sprendimas, pelnysiantis jums puikaus pašnekovo vardą. Tokiu būdu nemažai sužinosite ir galėsite užmegzti naujų ryšių ar atnaujinti ankstesnius. Dienai baigiantis bičiuliai jums primins, kas yra laimė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbai eisis sklandžiai, jei ne vien apie savo pareigas galvosite, o dar ir klausysitės to, kas darbo vietoje šnekama. Šią informaciją galėsite pritaikyti atlikdami užduotis darbe, rūpindamiesi sveikata ar įveikdami kitus kasdienius iššūkius. Regis, turėsite sąlygas priartėti prie kokio ambicingo tikslo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jus lydės džiugi ir kūrybiška atmosfera. Pavyks tinkamai pristatyti savo žinias, mintis, idėjas, pabendrauti su vaikais ir šiek tiek pakreipti jų mintis norima linkme, tinkamai pakoreguojant pokalbio eigą. Dienai gęstant galėsite pasimėgauti ryšiais su toli gyvenančiaisiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos įvykiai jus įtrauks į visokias asmeniškas veiklas. Bus dalykų, kuriuos reikės išdiskutuoti su šeimos nariais, ar privačių temų, kurių nepavyks išvengti kolektyve ar kitoje aplinkoje. Vakare gausite patvirtinimų, kad spręsdami aktualius šeimos ar namų galvosūkius esate ne vieni.

Sudarė Vaida Budginaitė

Skaitykite daugiau