Ketvirtadienio horoskopas – birželio 19 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ar šis ketvirtadienis bus ypatingas jūsų gyvenime? O gal kaip niekada darbingas ir įtemptas? Sužinokite, kas tiksliai jūsų laukia šią darbo savaitės dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien iš tiesų galėsite pasidžiaugti dvasinėmis ir emocinėmis dovanomis, kurias  noriai teiks šeimos nariai. Net jei neturite priemonių to atvirai parodyti kitiems, neverta sunerimti. Vertinga tai, kas praturtina vidinį jūsų pasaulį, o ieškodami patvirtinimo išorėje, tik susipainiosite ir iššvaistysite energiją veltui.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte noriai įsitrauksite į komandinę veiklą, užmegsite patikimą ryšį su aplinkiniais ir sulauksite abipusio supratimo. Be to, žinosite, kaip kurti darbui ar poilsiui reikalingą atmosferą. Vakare pūstelės prieštaringi vėjai, sukelsiantys nuomonių skirtumus ir trintį, ypač kai iš draugų bandysite susigrąžinti tai, kas jums priklauso.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte gavę įvertinimą, dovaną ar pelnytą atlygį darbe, galėsite be saiko džiūgauti arba to nė nepastebėti. Priežastis – norėsite vis daugiau ir visko bus per mažai. Vakare profesinio ir asmeninio gyvenimo priešprieša bus itin ryški. Tačiau greitai iš to išsisuksite, pasinaudodami nepriekaištinga savo nuovoka ir išradingumu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pasirinkite sau patogią vietą, nes nusipelnėte jos. Ir nevaržykite savęs ieškodami patikimų dvasinės ir emocinės stiprybės šaltinių. Svarbu, kad kiekvienas nedidelis šią dieną žengtas žingsnelis atvertų jums vis platesnes perspektyvas ir plėstų jūsų akiratį. Vakare vidiniai jūsų prieštaravimai gali iškilti į viešumą. Prieš eidami šiuo keliu, įsitikinkite, ar jums to reikia.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei  šiandien, nepaisant visų vidinių ir išorinių kliūčių, kam nors pasiūlysite nuoširdžią neatlygintiną pagalbą – patikėsite stebuklais. Tai bus puiki dienos įžanga, kuri vėliau palengvins kitas, sudėtingesnes, užduotis. Tik dėl jos vakare nesuklupsite derindami  asmeninius finansinius poreikius su kitų žmonių poreikiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki pietų bendravimas su draugais ir pasitikėjimas savo partneriais teiks jums atgaivos ir prasmės pojūtį. Dėmesys, kurį sutelksite į juos, padės įveikti dienos slenksčius. Vakare pasidėkite į lentyną savo darbus, profesinius tikslus ir kitus šiuo metu tokius aktualius dalykus tam, kad nuoširdžiai pasikalbėtumėte su artimu žmogumi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Didžiąją dienos dalį, neabejodami savimi, susitelkę į darbą ir nuoširdžiai liedami prakaitą, nematysite kitos priežasties ir būdo išreikšti save. Daug dėmesio nusipelnys ištikimi jūsų bendražygiai. Deja, vakare būsite pakviesti mesti darbus ir laikinai pasitraukti. Įsitikinkite, kad atlikote tai, kas jums buvo skirta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite viską, kad galėtumėte žavėti kitus, jaustis mylimi, mylintys, žaismingi, kūrybiški ir net šiek tiek nerūpestingi. Deja, norų vis tiek bus daugiau, nei galimybių išpildyti juos. Kad neliktumėte prie suskilusios geldos, vakare bus suteikta progų parodyti, ką sugebate vienydami jėgas su artimiausių žmonių pajėgomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mieliau rinksitės uždarą pasaulį, o ne plačias erdves, kurios jus paprastai vilioja. Jūsų veikla, kurią atliksite ne vieni, padės įkvėpti naujų jėgų tiems, kurie gyvena su jumis. Vakare versitės per galvą siekdami to, kad ir jūsų partneriai būtų laimingi, ir namie jauku. Netrukus įsitikinsite, kad viskas yra įmanoma.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Artimas žmogus ar kolegos jums parodys šviesiąsias gyvenimo puses. Būkite atidūs pašnekovai, kad teisingai išgirstumėte ir įvertintumėte jums suteiktas privilegijas. Per popietę mėgautis visaverčiu bendravimu trukdys nesibaigiančių užduočių lavina. Radę aukso vidurį, suprasite, kad stengtis buvo verta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palengvėjimą ir atokvėpį teiks galimybė daug ir nuoširdžiai dirbti. Kasdienybė su mažais rūpestėliais ir proga papuošti namus galėtų jums užkirsti kelią į problemas, į kurias vakare įklimpsite. Tuomet imsite konkuruoti su tais, su kuriais varžytis norėsite mažiausiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mėnulis jūsų ženkle jums bus ir pagalbininkas, ir trukdis. Viena vertus, be didelio vargo galėsite šildyti ir šviesti, nesvarstydami dėl ko, kaip ir su kuo. Čia pats pakvips skanumynais ar kitomis gėrybėmis. Kita vertus, namuose vakare kai kurie namiškiai nesupras jūsų. Kuo labiau stengsitės, tuo greičiau pasieksite aklagatvį, ypač jei įniksite į jau ne kartą diskutuotą temą.

Skaitykite daugiau