Ketvirtadienio horoskopas – birželio 12 d.

Zodiako ženklai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Skubėkite sužinoti, kokių ypatingų staigmenų tikėtis ir ko vertėtų pasisaugoti ketvirtąją darbo savaitės dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų kolegos ar partneriai jums padės viską atlikti greitai ir sklandžiai. Posakis, kad ginčuose gimsta tiesa, šiandien bus taiklus kaip niekada, tačiau jo metu elgtis diplomatiškai bus privaloma sąlyga. Deja, jums tai bus pati sunkiausia užduotis. Vakare savo neįprastais poelgiais ir bandymais iškrėsti kam nors pokštą sukelsite aplinkinių susižavėjimą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pavestos užduotys bus įvykdytos sėkmingai, jei, užuot bėgę nuo problemų, jas spręsite aktyviai. Šalia su veikla susijusių užduočių, jums reikės pasistengti, kad užmegztumėte tinkamą ryšį su kolegomis ir galėtumėte bendradarbiauti. Nuolat veikiami permainingų nuotaikų pasitiksite vakarą. Svarbu, kad į sapnų karalystę leistumėtės apimti optimizmo, o ne apatijos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Plačiai atmerkite akis, kad pamatytumėte savo gyvenimo draugo ar draugės poreikius. Nenusiminkite supratę, kad jie nesutampa su jūsiškiais. Visa tai yra tik druska, paskaninanti jūsų santykius. Šiandien iš sąstingio taško galite pajudinti šią savo gyvenimo sritį. Eidami tokiu keliu, vakare būsite nustebinti draugų pasiūlymų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Užuot abejoję, ar svarbiau darbas, ar namai, atlikite tai, ką privalote. Suradę jums tinkantį ir patinkantį užsiėmimą, o dar paprašę namiškių pagalbos, greitai priartinsite svajones prie realybės. Vakare jus užplūs įkvėpimas ir patiems netikėtos idėjos, kaip įgyvendinti kai kuriuos savo tikslus. Pernakt nepamirškite jų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien ne kartą pasijusite taip, lyg ne pirmą sykį liptumėte į tą patį traukinį. Patikėkite, viskas, kas šiuo metu vyksta, turi tam tikrą svarbią prasmę. Jūsų užduotis  – nesiblaškant ir neabejojant atsidurti ten, kur privalote būti. Vakare iš didelio dubenio skanumynų išsirinksite tik tai, kas jus džiugina ir stebina, kitų neklausdami, naudinga jums tai ar ne.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būkite sąžiningi sau ir kitiems, kai spręsite savo materialinio saugumo galvosūkius. Net jei atrodys, kad šioje vietoje esate mažumėlę įstrigę, nenuleiskite rankų. Vakare visas mintis apie darbą ir uždarbį nustumkite atokiau. Tai idealus metas pasirūpinti teigiamais pokyčiais namie ir santykiuose su šeimos nariais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite tikri dėl to, ką darote, ir dėl to, ką kalbate. Svarbu, kad nesustotumėte patys ir nestabdytumėte kitų iš baimės padaryti klaidų, nepatenkinti savo ar kažkieno kito lūkesčių. O vakare, kai nauji vėjai papūs tarp jūsų su gyvenimo draugu ar drauge, džiūgausite galėdami išvysti iki šiol nematytas jūsų santykių puses.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neatskleisdami visų savo kortų dienos metu, jai baigiantis galėsite skanauti savo pačių paruoštų patiekalų. Vakare jūsų originalumas ar visiškai nuo jūsų pastangų nepriklausantys įvykiai  teigiamai paveiks finansinius jūsų reikalus. Tiesa, pati pradžia jums nežadės nieko gera, todėl neskubėkite prieiti prie išvadų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Mėnulis jūsų ženkle žada ore tvyrantį optimizmą ir tikėjimą, kad viskas, kas vyksta, galiausiai turės gerą, daug žadančią pabaigą. Kas, jei ne jūs galite įkvėpti kitus geriausiai? Dienos finalas žadės netikėtumų meilės fronte, o čia noriai sieksite pergalių. Neabejokite savo sėkme, bet nesileiskite išmušami iš vėžių, kai realios patirtys neatitiks lūkesčių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Net nerasdami laiko sau ir savo poreikiams tenkinti, nesijusite išmesti iš žaidimo. Patys sau sugalvosite taisyklių ir nekreipsite į nieką dėmesio. Ar tai patiks kolegoms ir vadovams – nežinia, bet vakare įsitikinsite, kad gyvenimas tęsiasi nepaisant visų gyvenimo vingių. Kokiu būdu tai suprasite? Atidžiau pažvelkite į tai, kas vyksta jūsų namuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Prieš jūsų akis versis nauji horizontai, kai nedvejodami įsitrauksite į grupinę veiklą. Pasikliaukite draugais ir bendražygiais, nebandydami būti pirmi ar geresni už kitus. Ta pačia gaida baikite dieną. Vakare į jus užklupusius netikėtumus žvelkite lyg į nerūpestingą žaidimą, kuriame jokiu būdu negali būti nei laiminčiųjų, nei pralaiminčiųjų.

Žuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iš naujo prieš akis iškilusios ankstesnės problemos, susijusios su bendrais jūsų ir partnerių reikalais, tegul  paskatina jus spręsti jas, o ne nuo jų slapstytis. Tiesa, pernelyg nepuoselėkite vilčių, kad kas nors garbingai įvertintų jūsų pastangas. Savo saviverte rūpinkitės patys. Vakare jums gims originalių minčių? Puiku!

Skaitykite daugiau