Ketvirtadienį „LRT Opus terasoje“ – charizmatiškieji latviai „Carnival Youth“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-13 15:28
Ketvirtadienį, birželio 14-ąją, menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ – charizmatiškieji latviai „Carnival Youth“. Po daugiau nei mėnesį trukusio Europos turo „Carnival Youth“ grįžta ten, kur jį pradėjo – į Vilnių.


Nesvarbu ar ši latvių grupė pristato saldų ir melodingą kūrinį, ar indie šokiams sutvertą hitą, kiekviena jų daina, albumas ar pasirodymas – pilni roko muzikai būdingos energijos, kurią visą „Carnival Youth“ išdalina savo klausytojams.

Viena populiariausių grupių Latvijoje laikoma ketveriukė neabejotinai yra viena sėkmingiausių grupių Baltijos šalyse. Išmaišę visą Europą ir skleidę savo muziką JAV, vaikinai taip pat yra pripažinti „sienų laužytojai“. 2016 metais „Carnival Youth“ laimėjo prestižinį „The European Border Breakers“ apdovanojimą.

VIDEO klipas:

Kiekvieną savaitę muziką mylinčių lankytojų laukianti „LRT OPUS terasa“ draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras vidiniame menų fabriko „Loftas“ kieme (įėjimas iš Panerių g. 37 pusė, pro prekybos centro „Iris“ vartus).

Naujausi straipsniai