Keturi svarbiausi sezono stiliaus elementai

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-10-15 10:01
Tendencijų gausa kiekvieną sezoną gali pasirodyti kaip kvapą gniaužiantis triukšmas, po kurio tampa painu, kas madinga, o kas – ne. Dėl to verta dairytis į gatvę, kuri dažniausiai ima tas tendencijas, kurios yra: a) patogios; b) funkcionalios; c) sąlyginai nebrangios; d) lengvai derinamos. Nors ir kaip „Gucci“ estetika svaigintų savo teatrališkumu ir konceptualumu, ją labiausiai mėgsta ekstravagantiškos asmenybės.

Rudenį–žiemą, nepaisant naujovių, visada galime tikėtis: rudeniškų, sodrių spalvų – rudų, raudonų, vyno, mėlynų, pilkų; klasikinės vilnos – languotos, dryžuotos, tvidinės; kailio, odos; didelio dėmesio ypatingam paltui. Kadangi tai švenčių metas, visada bus blizgesio, satino, nėrinių, perforuotos odos.

Šį rudenį – šalia minėtų tendencijų – populiariausios ir gatvės madistų gaiviai interpretuotos kelios praktiškos tendencijos. Viena siūlo spalvų derinimo išeitį, kita – universalų derinį visoms progoms, trečia – avalynę, kuri bet kokį derinį padarys grieko vertą, ir ketvirtoji – praktiškas sprendimas mėgstančioms patogius batus neatsisakant glamūro.

1. Nesiseka derinti spalvų? Anokia netektis. Mados didmiesčių gatvėse – vienos spalvos arba spalvų spektro kaimynių (rožinės su raudona, mėlynos su violetine, žalios su geltona ir panašiai) deriniai. Paprasta ir neteks slėptis po sezono įprastais – juodos ir pilkos deriniais. Nors pastarieji, kai derinami skirtingų atspalvių pilkų, kontrastingų faktūrų su sidabriniais aksesuarais, niekuo neprastesni už spalvinguosius.

2. Koks tas šiuolaikiškiausias, universaliausias derinys, modernioji „maža juoda suknelė“? Kostiumas, prikaustęs gatvės ir dizainerių dėmesį – ryškių ar klasikinių spalvų, visada rafinuotas ir profesionalus. Kostiumas derės su bet kokiais marškiniais, palaidinėmis, trikotažiniais marškinėliais, tunikomis, suknelėmis. Atskirai derinkite – švarką su džinsais, sijonais, šortais ir suknelėmis; kelnes – su megztiniais, oversize marškiniais, puošniomis palaidinėmis ir visais įmanomais batais.

Sunku įsivaizduoti progą, išskyrus formaliąsias, kuriai kostiumas netiktų. Kokio jo reikia? Aktualus – itin stipria pečių linija, ilgas, kampuoto silueto švarkas (iki ten, kur prasideda kojos). Kelnės – truputį siaurėjančios, tiesios, palazzo – tokios, kurios tinka figūrai.

3. Iš kojų verčiantys ilgaauliai. Tiek avėtoją, tiek stebėtoją. Įsivaizduokite ypatingus aulinius – madingus virš kelių ir iki vidurio šlaunų, dėvimus su dideliais megztiniais ar mini sunelėmis, raudonus, kaip šviečiantį akcentą, rafinuotus baltus, grakščius aulinius-kojines. Tokie batai bet kokį derinį pavers ypatingu.

4. „Kačiukai“. Tiksliau – „kitten heels“. Tai yra tarsi mini stiletai, plonais, žemais kulniukais, iki 5 centimetrų. Šie žemakulniai atrodo neprasčiau nei aukštieji kolegos, ir pasirodo visokių formų (tiksliau – krypčių) plonaisiais kulniukais ir netikėčiausiu dekoru. Skoninga išeitis nenorinčioms atsisakyti stiletų teikiamo glamūro ar žemakulnių patogumo.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai