Keturi naujametiniai makiažo įvaizdžiai. Kurį pasirinksite?

„Badgley Mischka“ pavasaris/vasara'18 / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-31 11:00
Gražiausios žiemos šventės – proga, kai kiekviena moteris nori suspindėti lyg ryškiausia kometa dangaus skliaute. Buitinių rūpesčių debesis nuo veido nubrauksite vienu makiažo teptuko mostu.

Mėnulio deivė

Pastarųjų metų makiažo mados skatina atvirai maištauti. Šį sezoną svarbi priemonių tekstūra, todėl pageidautini metalo atspalviai, suteikiantys galingą, nežemišką įspūdį. Veidą užtenka padengti plonu BB kremo sluoksniu, o vidinius akių kampučius padailinti subtiliu sidabriniu rūku.

Makiažas – lengvas ir įdomus būdas atskleisti savo asmenybę. Auksiniai, sidabriniai akcentai trykšta energija ir puikiai atspindi žėrinčias šaltymečio tendencijas. Sparnuotas angelas savo plunksnomis paliečia ne tik vokus, lūpas, bet ir blakstienas, nagus ar liežuvį. Taip, nesuklydome. Sukurtas valgomas ir nekenksmingas liežuvio blizgis! Perlamutrinės kosmoso dulkelės, suteikiančios įvairių atspindžių, gula ant pečių ir krūtinės. Šaltos, nežemiškos moters įspūdį sustiprintų žiemiškų spalvų paletė. Vietoj blizgių vokų šešėlių rinkitės kraują stingdančius atspalvius – alavo, plieno, violetinę, purpurinę, žydrą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite tobulo makiažo? Jį pasidaryti galima vos su keliais turimais įrankiais

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Laukinė amazonė

Naujus metus pasitikite skambant pirmykščių genčių būgnams. Moteriai, kuri šią stebuklingą naktį norėtų sutikti savo išrinktąjį, siūloma nesnausti, o išsiruošti į medžioklę. Ryškios spalvos nuteikia reikšmingai žvilgsnių dvikovai. Juk norite patraukti priešingos lyties dėmesį ir išlaikyti jį prie savęs? Būtent taip elgdavosi medžiotojai, žvilgsniu hipnotizavę savo aukas.

Išbandykite populiariąją banana techniką, kuri taisyklingai atkartoja akių linkį. Ryškių spalvų (fuksijos, turkio, lubinų geltonos, ugninės oranžinės) vokų šešėlius tepkite teptuku ar tiesiog rankomis palei kraštą, kol išgausite lenktą liniją. Pabandykite kelis kontrastingų spalvų derinius, kuriuos sluoksniuokite vieną po kito iki antakių. Akys atrodys didesnės ir atviresnės, lenkta linija paslėps vokų raukšleles ir kitus smulkius defektus.

Personažų vakarui dera pasukti gotikine kryptimi. Kobalto, rusvos, oranžinės spalvos vokų šešėliai, dengiantys visą akių zoną, suteikia mistikos ir drąsos stebinti. Šiuo atveju net nereikia domino kaukės, nes makiažas kardinaliai keičia veido išraišką. Šventinę naktį nebus per daug spalvų. Svarbiausia išlaikyti vientisumą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Fatališka diva

Makiažo meistrė Alice Lane pataria įsikūnyti į pasakos personažą. „Įsivaizduokite, jog esate princesė pilyje. Už lango siaučia pūga, o jums jauku prie židinio. Galybė aksominių pagalvėlių, šilkinis chalatas ir taurė raudono vyno“, – tokį moters paveikslą turėtų išvysti jūsų princas. Šviesi pudra suteiks veidui tyrumo, leis atsiskleisti vyšninėms lūpoms. Skaistalais paryškinkite skruostus. Prioritetas – švytėjimas, gaiva ir drėgnos odos įspūdis. Lūpas dažykite tiršta kraujo raudonio spalva, kuri vos susilaiko nenutekėjusi nuo odos. Vampyriška nuotaika sustiprins nakties paslaptingumą.

Nebijokite, jei prisėdus prie šventinio stalo, lūpos praras ryškumą. Iš anksto galite pasipuošti netobulai, kai lūpų centras tepamas ryškiau ir sodriau, o krašteliuose spalva sušvelnėja ir subtiliai pablunka. Prie kosmetinio stalelio kruopščiai sukurtas stebuklas garantuoja, kad pokylio metu neteks lakstyti į tualeto kambarį vien tam, kad pataisytumėte makiažą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rengiatės vakarėliui? Pasinaudokite vakarinio makiažo paslaptimis

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Rokenrolo mergina

Mėgstate juodu kosmetiniu pieštuku paryškinti akis? Tendencijas diktuojantys makiažo meistrai siūlo sutirštinti spalvas ir išgauti dinamišką roko muzikos žvaigždės įvaizdį. Jam pasiryžo net tokie nuosaikūs mados namai kaip „Prada“.

Padūmavę šešėliai aplink viršutinį ir apatinį vokus išgaunami tik juodu pieštuku ir pirštais! Tamsios akys įgauna dar daugiau intensyvumo, jei juoda spalva papildoma metalo blizgesio šešėliais. Storos ir vertikalios linijos neprimena elegantiškų katės akių, o itin išryškėja minimaliai padažytame veide. Turbūt jau supratote, lūpoms dera rinktis švelnią, natūralią spalvą.

Visas dėmesys, tenkantis akims, kuria prikaustantį žvilgsnį, kuriuo apdovanota stipri moteris. Ji savaip supranta romantiką.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vizažistė Olga Vasilevičė: „Kiekviena moteris nepriekaištingą makiažą gali pasidaryti ir namuose“

Naujausi straipsniai