Kęstutis Rupulevičius tikina, kad visi jo pinigai atsiduria Astos Baukutės sąskaitoje

Kęstutis Rupulevičius / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-16 11:33
Žinia apie aktorės, buvusios Seimo narės Astos Baukutės ir jos mylimojo Kęstučio Rupulevičiaus skyrybas viešumoje pasirodė dar praėjusiais metais. A.Baukutei televizijos laidoje paviešinus, kad buvęs jos vyras net neketina mokėti alimentų, pats Kęstutis nusprendė nebetylėti.

Trečiadienį laidoje „Svogūnų Lietuva“ vyras teigs, kad visi jo pinigai keliauja tiesiai į Astos sąskaitą. 

„Aš nesiruošiu nei teisintis, nei ką. Turiu darbą, dirbu nuo ryto iki vakaro, o visa mano sąskaita nueina Astai į sąskaitą. Tiesa, per antstolius. Sakyti, jog aš nemoku alimentų, negalima. Tai yra visiška dezinformacija“, – kalbės K.Rupulevičius.

Kadras iš laidos
Kadras iš laidos

Vyras bus apdovanotas auksiniu svogūnu, pavadintu „Nuo moters iki ubago lazdos“.

Studijos svečias tikins, kad jis nėra toks blogas, kokį nori jį pavaizduoti buvusi mylimoji. Net 13 metų santuokoje su A.Baukute pragyvenęs vyras pasakos, kad jis rūpinasi ne tik jų bendrais, bet ir Astos vaikais iš pirmosios santuokos.

„Aš ir Astos dviem vaikais rūpinausi visą laiką, jie mane vadina tėvu. Jie jau suaugę ir po skyrybų mūsų santykiai nutrūko, nes Asta nelabai norėjo, kad mes bendrautume, tačiau aš manau, kad laikas parodys, kaip viskas susiklostys“, – atviraus K.Rupulevičius.

Laidos vedėjui Arūnui Valinskui paklausus, kam reikėjo viską aiškintis viešumoje, K.Rupulevičius tik gūžtelės pečiais ir samprotaus, kad jei žmogus yra viešas, kartais darosi sunku sukontroliuoti, kokia informacija pateks į žiniasklaidą.

Kadras iš laidos
Kadras iš laidos

„Žmonėse užkoduotas noras būti žinomiems ir kai jie įsivažiuoja, tai ir eina iki galo. Mes du suaugę tarpusavyje nesusišnekantys kvailiukai, tai ką daryti?“ – „Svogūnų Lietuva“ studijoje retoriškai klaus vyras.

Šį vakarą pramoginės laidos studijoje taip pat apsilankys neseniai tėvu tapęs aktorius Marius Jampolskis. Jis atskleis, ko labiausiai linki savo dukrai, o Seimo narė Vida Marija Čigrejienė patars, kaip pagerinti Lietuvos demografinę padėtį.

Linksma, ironiška ir intriguojanti laida „Svogūnų Lietuva“ – trečiadienį per TV3.

Kadras iš laidos
Kadras iš laidos
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai