Kęstutį Jablonskį ištiko infarktas: atlikėjas tikisi pasveikti iki jubiliejinio koncerto

Kęstutis Jablonskis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Atlikėją Kęstutį Jablonskį ištiko infarktas. Prieš penkias dienas sunegalavęs žinomas lietuviškos estrados atstovas, laimei, sparčiai sveiksta. Daugybės gerbėjų mėgstamų dainų atlikėjas šiuo metu kaip tik koncertais mini savo šešiasdešimties metų jubiliejų.

„Kaip tik šiuo metu rašau albumą – turbūt pavadinsiu jį „Infarktas“. Jame bus tai, kas man patinka – rokas. Žmonės labiau mėgsta lengvą estradą, tačiau daugiau kūrybos yra roko muzikoje“, – 15min kalbėjo Klaipėdos ligoninėje sveikstantis K.Jablonskis.

Atlikėjas jau antradienį keliauja į Palangą – reabilitacijai po patirto infarkto.

K.Jablonskis tikisi pasveikti ir vasario 9 dieną Šiaulių areną sudrebinti savo 60-ies metų jubiliejiniu koncertu.

Optimizmo nestokojantis dainininkas tiki, kad dar daugybę kartų uždainuos klausytojų pamėgtas „Aš pėdų neradau“, „Mano laivas išplauks“ ir daugybę kitų dainų, kurios skamba nuo 1992-ųjų.

K.Jablonskis pirmą kartą scenoje dainavo būdamas 16-metis. Mokykloje su bendraminčiais raižė gitaromis „The Beatles“ kūrinius. Juos visus klausydavo iš turguje pirktų juostų, o akordus pritaikydavo patys.

Pirmasis K.Jablonskio albumas „Kelias“ buvo ir yra pats populiariausias. Dainos turėjo tokį pasisekimą, kad dabar visi jas dainuoja, ne visada žinodami, kas jomis užkrėtė visą Lietuvą.

Skaitykite daugiau