Kęstučio ir Tomos Baranauskų savaitgalis Paryžiuje: stresas dėl dukrelės ir išsvajotasis Eifelio bokštas

Kęstutis ir Toma Baranauskai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-17 14:18
Choreografas Kęstutis Baranauskas pastarąjį savaitgalį prisimins ilgai: kartu su žmona Toma jį leido romantiškajame Paryžiuje. Trumpa kelionė – kalėdinė Kęstučio dovana Tomai. Paryžiuje pora atšventė Valentino dieną.

Į meilės miestą Kęstutis ir Toma Baranauskai išvyko penktadienį, čia praleido visą savaitgalį. Pretekstas – atšvęsti meilę vienas kitam. 

„Mūsų pora Valentino dieną visad švenčia. Nėra taip, kad švęstume labai smarkiai, bet visad pažymime, o šįmet – ypatingai. Dukrai dabar vos keturi mėnesiai, taigi kelionė į Paryžių buvo ilgas projektas, – Žmonės.lt pasakojo K.Baranauskas. – Lėktuvo bilietus žmona rado po Kalėdų egle. Tada ji pradžioje labai apsidžiaugė, bet netrukus išsigando: kaip važiuosime be vaiko? Bet viskas išsisprendė labai gerai: padėjo seneliai, mūsų geroji auklė, draugai... Jiems buvo, ką veikti. Mano mama iš to streso net 4 kg numetė!“

Be abejonės, jaudulio netrūko ir Tomai. „Streso buvo tiek daug! Anksčiau nesu gyvenime taip jautusis. Man buvo labai sunku... Iš namų išėjau su ašaromis akyse, nors ir žinojau, kad vaiku bus pasirūpinta. Mums padėjo labai daug žmonių. Ant šaldytuvo prikabinau ilgą laišką, kaip prižiūrėti vaiką... Labai gerai, kad dabar gali būti kitam pasaulio gale, bet vis tiek viską matyti tiesiogiai. Susiskambindavome su aukle ir ji parodydavo, ką veikia vaikas“, – šypsosi ji. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau nerimą dėl dukros glaistė įspūdingi Paryžiaus vaizdai. „Prancūzijoje esu buvus nesyk, bet visad darbo reikalais. Darbo būdavo tiek daug, kad Eifelio bokštą iki šiol buvau mačiusi tik iš toli! Neįsivaizdavau, kad jis toks įspūdingas... Paryžiuje man viskas labai patiko. Kiekvieną kampą, pastatą norėjau nufotografuoti – Kęstutis jau net nervinosi, stebėjosi, kiek galima! O aš vis tiek vaikščiojau išsižiojusi...“ – juokėsi T.Baranauskienė.

O Kęstutis vardijo, kiek per tris dienas spėjo išvysti: „Eifelis, Luvras, Triumfo arka, Paryžiaus katedra, senamiestis, miesto gatvelės, prancūziškas maistas... Pamatėme tiek, kiek spėjome, tačiau tai, ką tikrai būtina vykstant ten pirmąkart.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Bene didžiausią įspūdį porai ir paliko Eifelio bokštas. „Eifelio bokštas Tomai buvo didelis iššūkis... Ji turi didelę aukščio baimę, tačiau įveikė save. Užkilome į antrąją aikštelę, nuėjome prie krašto, fotografavomės. Šaunuolė Toma!“ – džiaugiasi Kęstutis. 

 

„Net kilti į viršų buvo labai baisu – lifte norėjosi atsitūpti... – prisimena Toma. – Tik eilėje prie Eifelio bokšto stovėjome tris valandas – tiek žmonių nori ten užsikelti! Keista – oras tikrai nebuvo geras, beveik visąlaik pralijo, o eilė nemažėjo. Žinoma, tų eilių buvo visur, tik kitur, atrodė, greičiau judėjo.“ 

Nors Paryžių savaitgalį ir skalavo lietus, prancūzišką dvasią pora vis tiek pajuto. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Šiek tiek nepasisekė su oru – lijo, tad vaikščioti gatvėmis nebuvo labai smagu. Taigi daug važinėjome metro. Ten jau nuo pirmos dienos pajautėme paryžietišką dvasią – įlipo moteris su akordeonu, grojo, dainavo... Vėliau tą dvasią jautėme restoranuose. Mums tai pasirodė keista – restoranuose labai daug vietinių ir mažai turistų. Jie turi kitokią valgymo tradiciją: pas mus atėjęs romantiškai pavakarieniauti valgai dviese, prie savo atskiro stalo, o ten sustumta daug staliukų, visi šalia. Lyg atėjai dviese, o esate visi kartu“, – stebisi Kęstutis. 

Prancūziška virtuvė didelį įspūdį paliko Tomai. „Varlių šlaunelių neragavome, bet Valentino dieną valgėme ypatingą vakarienę. Toma yra didelė jūros gėrybių mėgėja – užsisakė didžiulį padėklą su omaru, krevetėmis, sraigėmis, langustais... Ji net, sakyčiau, šiek tiek gurmanė, todėl labai norėjo paragauti tradicinės prancūzų virtuvės“, – šypsosi choreografas. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ir nors dalis lietuvių į Paryžių šiuo metu važiuoti nedrįsta – gąsdina nuvilnijusi teroro aktų banga – Toma ir Kęstutis Baranauskai nesibaimina: į meilės miestą važiuotų dar ir dar. 

„Tokie dalykai, manau, gali nutikti bet kur ir bet kada. Tai tas pats, kas bijoti išeiti į gatvę, nes ant galvos gali nukristi plyta“, – svarsto K.Baranauskas. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Choreografas, buvęs hiphopo čempionas Kęstutis Baranauskas Kauno rotušėje susituokė su Toma Pankaite

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai