„Keršytojų“ žvaigždė Chrisas Evansas susitikinėja su gražuole Lily Collins

Chrisas Evansas ir Lily Collins / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-22 09:01
Pramogų pasaulyje užsimezgė nauja pora: pranešama, kad „Keršytojų“ („The Avengers“) žvaigždė Chrisas Evansas (33 m.) susitikinėja su gražuole Lily Collins (25 m.).

Žurnalui „Us Weekly“ patikimas šaltinis pasakojo, kad Chrisas Evansas ir legendinio dainininko Philo Collinso dukra Lily Collins susipažino praėjusį mėnesį „Vanity Fair“ vakarėlyje, surengtame po „Oskarų“ apdovanojimų.

Tą vakarą Chrisas Evansas vilkėjo tamsiai mėlyną „Gucci“ kostiumą, o Lily Collins patraukė jo akį būdama pasipuošusi juoda „Zuhair Murad“ aukštosios mados suknele.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vos susipažinę Chrisas Evansas ir Lily Collins krito vienas kitam į akį, o jau netrukus po vakarėlio jiedu traukė į pirmąjį pasimatymą. Per tą mėnesį pasimatymų buvo ne vienas ir, kaip pasakojo šaltiniai, jų santykiai juda labai gera linkme.

„Jų santykiai dar tik ankstyvoje stadijoje, bet jiems kartu labai gera ir bus matyti, kas iš to išeis“, – pasakojo šaltinis.

Chrisas Evansas anksčiau buvo užmezgęs santykius su kolegėmis Jessica Biel ir Minka Kelly, tačiau nuo 2013-ųjų rudens nuolatinės moters jo gyvenime nėra. Aštuoneriais metais už jį jaunesnė Lily Collins vaikinus per pastaruosius metus keitė gana dažnai – ji draugavo su aktoriais Jamie Campbellu Boweriu, Tayloru Lautneriu bei Zacu Efronu, tačiau visi šie romanai nesitęsė ilgiau nei kelis mėnesius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai