Geriamoji soda jūsų grožiui: balina dantis ir atstoja sausą šampūną

Soda / 123rf.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-20 14:44
Jei neturite kepimo miltelių, naudokite sodą, jei šaldytuve tvyro blogas kvapas, įdėkite į jį puodelį su soda, jei norite išbalinti drabužius ar išplauti parudavusius puodelius – taip pat griebkitės sodos! Atrodytų, šie stebuklingieji balti milteliai gelbsti nuo visų problemų.

Ir, žinote, ką – sodos privalumai čia dar tikrai nesibaigia, ji gali pasitarnauti vietoj sauso šampūno, vietoj dantų pastos ir puikiai pagelbės, jei staiga pritrūksite dezodoranto nuo prakaito. Taigi, kad sodos pakelis pernelyg ilgai neužsistovėtų, pabandykite ją panaudoti šiais atvejais:

Jei neturite dezodoranto nuo prakaito...

Nagi, prisipažinkite, taip nutinka kiekvienai – sumąstėte nakvoti pas draugę ar draugą ir štai ryte nusipraususi pagalvojate – kaip apsisaugoti nuo prakaito? Siūlome keliauti į virtuvę ir susirasti sodos, tuomet sumaišykite ją su lašeliu vandens, kad išeitų pasta, ir pasitepkite pažastis. Soda puikiai apsaugo nuo prakaito kvapo ir dėmių, tad tą rytą ji jums tikrai pagelbės.

Jei norite gerai išplauti plaukus...

Soda šampūno tikrai neatstos, tačiau ji puikiai jį papildys – įberkite nedidelį kiekį sodos į saują ir sumaišykite ją su šampūnu, galvą plaukite įprastai. Soda puikiai pašalina visas ant plaukų užsilikusias priemones, kurias ne visada gali pašalinti vienas plovimas šampūnu.

Jei norite išsibalinti dantis...

Pasidarykite mišinėlį: į nedidelį dubenėlį įberkite vieną šaukštą sodos, 5 vandenilio peroksido lašus ir keletą lašų vandens, viską gerai išmaišykite, kol išeis pasta, ir su dantų šepetuku išsitepkite dantis. Pastą ant dantų palaikykite maždaug 5 min., po jų dantis išsivalykite įprasta dantų pasta ir gerai praskalaukite burną. JAV dirbanti odontologė Jessica Emery pataria tolygiai ant dantų išteptą pastą laikyti 10 min., tačiau jokiu būdu ne ilgiau, kitaip dantys gali pasidaryti labai jautrūs.

Jei norite lengvai pašalinti nagų odeles ar negyvas odos ląsteles...

Paskutiniu metu piktnaudžiavote geliniu manikiūru ir dabar jūsų nagų odelės atrodo kaip po karo? Nieko baisaus, pasidarykite sodos ir vandens pastą ir patrinkite ja savo odeles. Jei pastos pasigaminsite daugiau, ja galėsite išsitepti ir rankas – soda puikiai švelnina odą. Na, o jei netyčia pritrūkote šveitiklio veidui, tokia pačia pasta galite nusišveisti ir veidą, soda pašalins visas negyvas odos ląsteles ir tam nereikės jokių brangių priemonių.

Jei norite atsiplaiduoti vonioje...

Geriamoji soda puikiai tinka ir maudantis vonioje – ji padės išvalyti visą jūsų kūno odą. Sumaišykite sodą su naudojama druska voniai, įsilašinkite mėgstamo eterinio aliejaus (levandų ar jazminų aliejai puikiai ramina) ir pagulėkite vonioje maždaug 20 min. Soda išvalys odą, o kvapai padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Jei nėra laiko galvai plauti...

Jei pramiegojote ir ryte neturite laiko išsiplauti galvą, soda puikiai atstos sausą šampūną. Užberkite sodos ant plaukų šaknų (tik nepersistenkite, juk nenorite, kad aplinkiniams pasirodytų, jog vaikštote pleiskanota galva), pakratykite plaukus, susišukuokite ir bėkite pro duris!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai