Kepėjų realybės šou Anglijoje išgarsėjusi Ugnė Bubnaitytė tapo... viena geriausių šalies kūno rengybos meistrių

Ugnė Bubnaitytė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-06 15:06
Aukšta, nuolat besišypsanti šviesiaplaukė, pirma lietuvė, papirkusi įnoringus britus savo sveikais skanėstais. Tokią iš Suvalkijos lygumų kilusią Ugnę Bubnaitytę LNK televizijos žiūrovai gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ išvydo prieš metus.

Tąsyk lietuvaitė pasakojo, kaip aplenkė net 60 tūkstančių kandidatų ir pateko tarp vos 12 laimingųjų į Didžiojoje Britanijoje filmuotą, visame pasaulyje žinomą šou „British Bake Off“, kurį transliavo BBC. Jame 12 kepėjų iš visos Anglijos tarpusavyje varžėsi dėl geriausiojo titulo. Ir nors britų spauda dailią lietuvę greitai praminė viena projekto favoričių, Ugnė su ašaromis akyse paliko šou vos jam įpusėjus, mat jos ledų tortas neįtiko teisėjams.

Šiandien išvydę Ugnę retas patikėtų, kad tai – tas pats žmogus. Mat Ugnė siekia kitos svajonės – tapti nugalėtoja kūno rengybos varžybose. Prieš mėnesį 35-erių Ugnė sudalyvavo kvalifikacinėse kūno rengybos ir kultūrizmo varžybose savo regione, tapo nugalėtoja ir gavo kvietimą dalyvauti nacionalinėse Didžiosios Britanijos varžybose. O prieš dvi savaites iš 31-os moters, atvykusios iš visos šalies, kūno rengybos kategorijoje Ugnė pateko į geriausiųjų dešimtuką.

„Ant scenos šypsojausi iki ausų, o iš tiesų sukandusi dantis laukiau, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų“, – šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK laidą „Nuo... Iki...“ pasakos Ugnė. Moteris bus atvira – buvo akimirkų, kai norėjosi viską mesti, spjauti į visą įdėtą darbą ir nutraukti pasiruošimą varžyboms, pareikalavusį beveik metų alinančių treniruočių ir dietų.

„Nesuskaičiuoju, kiek kartų pati nejučia dėjausi į burną draudžiamus skanėstus ir tik krimstelėjusi prisimindavau: o Dieve, ką aš darau? Tuomet pasitarnaudavo šiukšlių dėžė, į kurią viską spjaudavau...“, – pasakos Ugnė.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai