„Kenzo x H&M“ peržiūroje – ir Vaidas Baumila su širdies drauge Monika Jasionyte

Marija Palaikytė, Vaidas Baumila ir Monika Jasionytė, Simona Burbaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-25 20:47
Kiekvieną rudenį „H&M“ pristato riboto kiekio drabužių kolekcijas, kurtas kaskart su kitais aukštosios mados namais. Todėl nenuostabu, kad stileivos laukia dienos, kai galės išvysti kolekcijos drabužius. Antradienio vakarą Vilniuje surengta speciali „Kenzo x H&M“ kolekcijos peržiūra.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Į kolekcijos peržiūrą atvyko Marija Palaikytė, Austėja Jablonskytė, Agnė Gilytė, Simona Burbaitė ir daug kitų madai neabejingų žmonių.

Tarp susirinkusiųjų buvo galima išvysti ir dainininką Vaidą Baumilą su širdies drauge Monika Jasionyte.

Žmonės.lt V.Baumila pasakojo, kad kelis drabužius iš naujosios kolekcijos jau išsirinko. Jis pripažino, kad drabužiai – ypač ryškūs, todėl lietuviams gali pristigti drąsos juos apsirengti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Labai drąsi ir spalvinga kolekcija, mūsų orui gal kiek kontrastinga. Vyriška kolekcija labai graži ir man patiko“, – sakė V.Baumila.

Spalvingų drabužių Vaidas nesibaimina ir mano, kad ir kiti vyrai niūriomis rudens dienomis galėtų rengtis ryškiau.

„Lietuvos vyrukams tikrai reikės drąsius žingsnius žengti, jei norės taip apsirengti. Bet mes jau pakankamai pažengę ir stengiamės eiti koja kojon su mada, o ši kolekcija – tikras mados klyksmas, tad tikiuos, kad vyriokai nešios. Jeigu nešios, tikrai pamatysime gatvėje, nes labai ryškūs drabužiai“, – pasakojo V.Baumila.

Nuo 2004 metų, kai pristatė pirmą bendrą kolekciją, kurtą su dizaineriu Karlu Lagerfeldu, „H&M“ kasmet pristato naujas kolekcijas, sukurtas bendradarbiaujant su vis kitais aukštosios mados namais. Praėjusį rudenį pristatyta su mados namais „Balmain“ kurta kolekcija sulaukė ypatingo populiarumo – kolekcijos gaminiai daugelyje parduotuvių, taip pat ir Lietuvoje, buvo išpirkti vos per keletą minučių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stileivų minia nusiaubė „H&M“ parduotuvę Vilniuje – lentynos liko tuščios

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai