Kensingtono rūmuose – sunkus periodas: Meghan Markle ir princas Harry ieško pagalbininkų

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-13 21:08
Sasekso hercogienė Meghan ir princas Harry ieško pagalbininkų, kadangi viena iš patikimų jų padėjėjų, vaizdingai tariant, „pasipustė padus.“

Artimi karališkiesiems rūmams šaltiniai teigia, kad savaitgalį princą Harry ir Meghan Markle paliko viena iš ištikimiausių padėjėjų Melissa. Kalbama, kad būtent ji itin nuoširdžiai tarnavo porai, o ypač hercogienei, per jų karališkąsias vestuves gegužę.

Kol rūmai oficialiai nekomentuoja šio moters pasitraukimo iš savo pareigų, užsienio leidiniai rašo, jog karališkąją porą tai šokiravo – kas taip anksti paliktų tokį prestižinį darbą?

Princas Harry ir Meghan Markle lankėsi „Redwood Treewalk“  / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle lankėsi „Redwood Treewalk“ / „Scanpix“ nuotr.

Pagalbininkė išėjo praėjus 6 mėnesiams po to, kai princą Harry paliko jo sekretorius Edwardas Lane‘as Foxas. Jį sėkmingai pakeitė Samantha Cohen, dar vadinama „Pantera Samantha“. Ji tuomet tarnavo karalienei.

Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle, princas Harry, princas Williamas ir Kate Middleton / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Samantha iš Bekingemo rūmų persikėlė į Kensingtono ir galima sakyti tapo pagrindine Meghan Markle ir princo Harry pagalbininke. Ji puikiai iki šiol tvarkėsi su visais reikalais, todėl kariškoji pora nenori, kad Samantha sugrįžtų į karalienės rūmus. Juk princą Harry ši moteris pažįstą nuo vaikystės. Abu puikiai sutaria, o ir Meghan Markle Samanthos darbą įvertino kuo puikiausiai.

Pasak Kensingtono rūmų, sekretorė Cohen Meghan Markle ir princui Harry padeda laikinai. Iki šiol ji oficiali karalienės valdžioje.

Aplink Sasekso hercogienę ir princą Harry greitai turėtų atsirasti daugiau pagalbininkų, kalbama, kad jiems labai trūksta patikimo žmogaus, tokio, kokia buvo Melissa. Todėl karališkosios šeimos įtemptai ieško tinkamų asmenybių.

Naujausi straipsniai