Kensingtono rūmai patvirtino, kad princas Harry ir aktorė Meghan Markle yra pora: „Tai ne žaidimas“

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-08 12:56
Praėjus savaitei po to, kai į viešumą išlindo žinia apie naują princo Harry (32 m.) romaną, Kensingtono rūmai patvirtino, kad tai nėra tik gandai – jis iš tiesų susitikinėja su amerikiečių aktore Meghan Markle (35 m.).

Maža to, rūmai patvirtino, kad princas ir aktorė pora yra jau kelis pastaruosius mėnesius.

Antradienį išplatintame Kensingtono rūmų pranešime sakoma, kad Harry „nerimauja dėl panelės Markle saugumo ir yra labai nusivylęs, jog negali jos apginti“.

„Neteisinga, kad kelis mėnesius draugaudama su juo, panelė Markle taptų tokios audros objektu, – sakoma pranešime. – Jis žino, kad komentatoriai sakys, jog „tai kaina, kurią ji turi sumokėti“, arba kad „tokios yra žaidimo taisyklės“, tačiau tai – ne žaidimas, tai jos ir jo gyvenimas.“

Ir iš tiesų – vos prieš savaitę pasklidus žiniai, kad seriale „Kostiumuotieji“ („Suits“) vaidinanti aktorė yra naujoji princo draugė, ją užplūdo iki šiol neregėtas dėmesys: visos bulvarinės žiniasklaidos priemonės ėmė kapstytis po jos praeitį ieškodami bent menkiausios pikantiškos detalės, žurnalistai skambučiais bombarduoja praktiškai visus jos draugus, kolegas ar buvusius vaikinus, o paparacai nesitraukia nuo jos namų, kai kurie net turi įžūlumo brautis į asmeninę jos erdvę.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai