Kensingtono rūmai pasidalijo oficialiomis Meghan Markle ir princo Harry vestuvių nuotraukomis

Karališkųjų Meghan Markle ir princo Harry vestuvių akimirka / Alexi Lubomirski nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio popietę visas pasaulis pagaliau išvydo oficialias Meghan Markle (36) ir princo Harry (33) vestuvių nuotraukas. Fotografo Alexi Lubomirski darbu pasidalijo oficialus Kensingtono rūmų puslapis. Visa monarchų šeima garsiam fotografui pozavo Vindzoro pilyje.

Praėjusį šeštadienį milijonų dėmesį prikaustė Metų vestuvės – Jungtinės Karalystės princas Harry vedė savo išrinktąją, buvusią amerikiečių aktorę Meghan Markle. Po vestuvių pora pasauliui tapo žinoma kaip Jų Didenybės Sasekso hercogai.

Princo Harry ir Meghan santykių įteisinimas tapo laukiamiausia metų švente šalyje, kuriai buvo ruošiamasi ilgai. Nuo praėjusio ketvirtadienio vyko procesijos repeticijos, žmonės galėjo grožėtis muzikiniais pasirodymais, karių eisenomis. O jau penktadienio rytą ištikimiausi karališkosios šeimos gerbėjai užsiėmė geriausias vietas Vindzoro pilies prieigose, kur praleido naktį.

Į jungtuves mylimieji pakvietė gausų būrį tautos atstovų, tačiau norinčių išvysti laimingąją yra nepalyginamai daugiau, todėl visos Vindzoro gatvės buvo tiesiog perpildytos.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Po bažnytinės priesaikos Šv. Jurgio koplyčioje jaunavedžiai važiavo arklių traukiama karieta Vindzoro gatvėmis. Pora išvyko iš Vindzoro pilies per Pilies kalvą (Castle Hill) ir tęsė kelionę High Street po Vindzoro miesto centrą. Į pilį jaunavedžiai sugrįžo Long Walk alėja. Procesijoje dalyvavo daugiau nei 250 kariškių. Tarp jų – nemažai jaunikio bičiulių iš dienų, kai princas Harry tarnavo kariuomenėje.

Oficialioms vestuvių nuotraukoms Meghan Markle ir princas Harry pozavo toje pačioje Vindzoro pilyje. Jų šventę įamžino fotografas, kuris darė ir Meghan su Harry sužadėtuvių fotosesiją.

Meghan Markle ir princo Harry fotosesija / Alexi Lubomirski nuotr.

Alexi Lubomirski, vienas garsiausių nūdienos mados ir žvaigždžių fotografų, juokauja nepriklausąs slaptam aristokratų klubui ir nesinaudojąs titulu kasdieniame gyvenime (tiesa, knygą visgi pasirašė kaip Jo Šviesybė kunigaikštis Alexi Lubomirski) ar kokiais savanaudžiais tikslais. Nors gal nevalia vadinti „kasdieniu gyvenimu“ darbo „GQ“, „Vogue“ ir „Harper’s Bazaar“ – šiems žurnalams Alexi fotografavo Gwyneth Paltrow, Natalie Portman, Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Julią Roberts, Nicole Kidman, Scarlett Johansson... Garsusis 2006 metų „Harper’s Bazaar“ viršelis su nuoga besilaukiančia Britney Spears – irgi jo darbas. Tai buvo pirmas kartas, kai šis žurnalas išėjo su nuogos moters atvaizdu, ir stilistams bei fotografui teko gerokai padirbėti, kol iš vulgarokos dainininkės padarė labai elegantišką moterį.

Ne titulas, o profesionalumas lėmė ir du pastaruosius Alexi darbo pasiūlymus – nufotografuoti princo Harry ir Meghan Markle sužadėtuves ir tapti oficialiu jų vestuvių fotografu. Paklaustas, kaip sekėsi dirbti su karščiausia šių metų karališkąja pora, Lubomirski pabrėžė, kad tai buvo viena lengviausių ir smagiausių fotosesijų, ir patikino fotografavęs „tikrai įsimylėjusią porą“ (ša, sąmokslo teorijų kūrėjai!).

Alexi žodžiais, karališkosios vestuvės – jaudinamas pasiūlymas ir didelė garbė.

Oficiali Meghan Markle ir princo Harry vestuvių fotosesija (3 nuotr.)
Alexi Lubomirski nuotr.
Karališkosios princo Harry ir Meghan Markle vestuvės (108 nuotr.)
+102

Skaitykite daugiau