Kendall Jenner teks apsilankyti teisme: mados namai „Liu Jo“ siekia prisiteisti 1,8 mln JAV dolerių

Kendall Jenner / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vienas garsiausių pasaulyje modelių Kendall Jenner (25) turės apsilankyti teisme. Italų mados namai „Liu Jo“ kaltina modelį neįvykdžius kontrakto sąlygų, praneša „People“.

Teigiama, kad Kendall Jenner dėl Italijos mados namų prekės ženklo „Liu Jo“ sutarties pažeidimo yra paduota į teismą, kur ieškovai prašo jos sumokėti 1,8 mln. JAV dolerių.

Kaip rašo „People“, modelis neįvykdė antrosios iš dviejų sutartų fotosesijų vienai iš prekės ženklo sezoninių kampanijų. Mados namai „Liu Jo“ teigia, kad K.Jenner pirmojoje fotosesijoje, kuri buvo skirta 2020 m. pavasario ir vasaros kampanijai, pasirodė 2019 m. liepą. Antroji fotosesija buvo skirta tų pačių metų rudenio ir žiemos kampanijai, tačiau dėl koronaviruso pandemijos, kaip tikino pats modelis, į Italiją laiku atvykti negalėjo. 

Visgi „Liu Jo“ atstovas tikina, kad nors K.Jenner mados namams teigė, jog jai nepavyktų atvykti į Italiją planuojamai 2020-ųjų rudens-žiemos sezonų fotosesijai, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, garsus modelis tuo metu dirbo kito dizainerio kolekcijos pristatyme. Anot „Liu Jo“ atstovo, šis taip pat vyko Italijoje.

Pats prekės ženklas K.Jenner teigia siūlęs atidėti fotosesiją ir jos nuotraukas panaudoti vėlesnei kampanijai. Visgi modelis į „Liu Jo“ klausimus atsakymų nepateikė.

Kendall Jenner / Audrius Solominas

Į sprendimą K.Jenner paduoti į teismą garsiojo modelio atstovas reagavo nepalankiai. Anot jo, mados namams buvo nuolat siūlomos alternatyvos.

„Šis ieškinys yra be pagrindo. Visuomenės vadovybė p. Kendall Jenner vardu nuolat siūlė „Liu Jo“ alternatyvias datas ir vietas įvykdyti susitarimą, kuris buvo priverstinai atidėtas dėl koronaviruso pandemijos. K.Jenner noriai pasiūlė užbaigti paslaugas, vykdydama savo įsipareigojimus“, – naujienų portalui „Page Six“ teigė K.Jenner atstovas.

Ieškinyje teigiama, kad K.Jenner už dalyvavimą dviejose kampanijose turėjo būti sumokėta 1,5 milijono JAV dolerių ir 20% paslaugų mokesčio. Modeliui jau buvo sumokėta didelė kontrakto dalis – 1,35 mln. JAV dolerių.

Padavę K.Jenner į teismą, „Liu Jo“ iš modelio ketina prisiteisti 1,8 mln. JAV dolerių advokato išlaidoms, bylinėjimuisi ir bet kokiai kitai papildomai žalai atlyginti, rašoma ieškinyje.

Kendall Jenner (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau