Kendall Jenner šlovės valanda: Kim Kardashian sesuo per „Chanel“ šou pristatė finalinį ansamblį

Kendall Jenner ir Karlas Lagarfeldas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-07 21:15
Dar vaikystėje realybės šou „Keeping Up with the Kardashians“ išgarsėjusi Kendall Jenner (19 m.), regis, galutinai pavyko išsivaduoti iš savo garsiosios sesers Kim Kardashian (34 m.) šešėlio – mados pasaulyje įsitvirtinusi mergina antradienį per Paryžiaus aukštosios mados savaitę pademonstravo finalinį „Chanel“ kolekcijos ansamblį.

Niekam ne paslaptis, kad žengti podiumu paskutinei – itin svarbus dizainerio įvertinimas ir tokia garbė suteikiama tik pačioms geriausioms manekenėms.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kim Kardashian šlovė „Instagram“ tinkle baigėsi – dabar populiariausia nuotrauka priklauso jos sesei Kendall Jenner

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tuo antradienį pasidžiaugti galėjo ir amerikietė Kendall Jenner – būtent ją mados pasaulio grandas Karlas Lagerfeldas pasirinko savo finaliniam ansambliui pademonstruoti. 

Paprastai finaliniu drabužiu tampa vestuvinė suknelė, tačiau Karlas Lagerfeldas sukūrė modernią šio apdaro versiją – Kendall Jenner vilkėjo švarko ir kelnių kostiumėlį ir puošėsi ilgu prie rankovių pritvirtintu nuometu.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai