Kendall Jenner seka seserų pėdomis: vos žengusi raudonu kilmu atkreipė dėmesį į savo lūpas

Kendall Jenner / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Panašu, kad modelis Kendall Jenner per sekmadienį vykusius „Auksinių gaublių“ apdovanojimus atkreipė į save visų dėmesį. Jai padarytos lūpų injekcijos tapo daugiau aptarinėjama tema, neui sesers Kylie Jenner nėštumas.

Ant raudono kilimo sekmadienį pasirodžiusi K. Jenner pademonstravo gerokai paputlėjusias savo lūpas. Iš pradžių internautai susižavėję aptarinėjo juodą moters suknelę ir šukuoseną, tačiau negalėjo nekritikuoti dėl botokso injekcijų.

„Akivaizdu, kad Kendall pasiputlino lūpas. Tik pažiūrėkite į ją“, – nerimo „Twitter“ lankytojai.

Daugelis pasišaipė, kad vienas garsiausių šio meto modelių neatlaikė šeimos spaudimo ir pasidavė seserų įtakai. Juk Kylie Jenner paputlintos lūpos jai padėjo net tik išpopuliarėti, bet ir įsisukti į kosmetikos pramonę.

Beveik visi sutiko, kad nuo paskutinio viešo Kendall pasirodymo, jos veido bruožai šiek tiek pasikeitė. Lūpos paputlėjo, o žandukai papilnėjo. Moteris atrodė kitaip, nei įprasta.

Kendall Jenner / Vida Press nuotr.

Šiais metais Auksinių gaublių apdovanojimų ceremonijos vedėju tapo televizijos komikas, laidų vedėjas Sethas Meyersas.

Neramiausiai sekmadienį jautėsi mokslinės fantastikos trilerio „Vandens forma“ („The Shape of Water“) kūrybinė komanda. Jų filmas pretendavo net į septynis apdovanojimus. Tačiau jiems pavyko nuskinti tik du apdovanojimus – už geriausią režisieriaus darbą ir geriausią muziką.

Tuo tarpu absoliučiu favoritu tapo filmas „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing Missouri“). Ši juosta pelnė keturis apdovanojimus, tarp jų – geriausio metų dramos filmo.

Auksinių gaublių apdovanojimų stilius (69 nuotr.)
+63
Skaitykite daugiau