Kendall Jenner prakalbo apie ją kankinančius psichikos sutrikimus: „Nedaug trūko, kad mane ištiktų krizė“

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-10 20:05
Supermodelis ir realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Kendall Jenner (22) ne kartą yra kalbėjusi, kad kenčia nuo nerimo ir panikos priepolių. Nepaisant jos stulbinančios modelio karjeros ir uždirbamų milijonų, Kendall ne kartą yra prisipažinusi, kad jos gyvenimas toli gražu nėra rožėmis klotas.

LOVE Magazine, K. Jenner atskleidė priežastį, kodėl pastaruosius mėnesius nematėme jos žengiant podiumu.

Pasirodo realybės šou žvaigždė tuo metu dirbavosi Los Andžele ir prisipažino, kad „eina iš proto“. Ji nusprendė kurį laiką likti namuose ir susitelkti į savo sveikatą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Birželio mėnesį grįžusi ant podiumo ji atskleidė, kad tuo metu jos vos neištiko psichologinė krizė.

Ji taip pat kalbėjo, kad vertina savo šeimą ir karjerą: „Jaučiuosi palaiminta ir manau, kad gyvenu nepaprastai gražų gyvenimą. į nieką jo neiškeisčiau, tačiau būna dienų kai tiesiog noriu išeiti į gatvę ir viskas būtų kitaip nei yra“.

Tai ne pirmas kartas kuomet K. Jenner kalba apie ją kankinančius psichologinius sutrikimus.

Harper's Bazaar Kendall yra sakiusi, kad jai yra sunku susitvarkyti su spaudimu, kurį jaučia iš socialinių medijų, ji atsisako skaityti komentarus.

Svanpix/Getty  nuotr.
Svanpix/Getty nuotr.

„Manau, kad instagramas vis dar yra smagi vieta. Bent jau dažniausiai. Aš mėgstu stebėti ką veikia žmonės, bet labiausiai aš mėgstu sekti kvailas anketas su šuniukų ir mažų gyvūnėlių nuotraukomis ir žmones, kurie gelbsti gyvūnus“ – pasakojo ji.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai