Kendall Jenner – naujasis „Calvin Klein Jeans“ veidas

Kendall Jenner - naujasis „Calvin Klein Jeans“ veidas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-01 15:04
„Calvin Klein“ visada mokėjo parinkti reklamos veidus. Ne išimtis ir šis kartas. Modelis ir TV realybės šou žvaigždė, devyniolikmetė Kendall Jenner pasirašė sutartį su minėtais mados namais, ir nuo šiol reklamuos jų džinsus.

Iš karto aišku, kad Kendall bus laiminga „Calvin Klein“ korta. Ji pati – brendas, ir turi galybę fanatikų. Išgarsėjusi po filmo „Kardašianų šeima“ (merginos mama buvo ištekėjusi už Roberto Kardashiano, garsiųjų Kim, Kourtney ir Khloe tėvo), mergina nesnaudžia ant laurų.

Ji rašo knygas, su sesimi turi mados ženklą „Kendall & Kylie", dirba modeliu. Be to, Kendall vadinama „Instagram mados karaliene“. Per 2015-2016 m. rudens-žiemos mados savaitę ji sulaukė daugiau gerbėjų dėmesio, nei visos kolekcijos, kuriose ši amerikietė pasirodė. 

Taigi „Calvin Klein“ džinsus reklamuos ne tik Kendall, bet ir jos profilis socialiniame nuotraukų tinklalapyje. Vien per pirmąsias dienas, kai amerikietė įkėlė į „Instagram" savo reklaminius atvaizdus, jie sulaukė pusantro milijono laikų. Galima įsivaizduoti, kokia tai jėga. 

Džinsų pardavimus turėtų auginti ir tai, kad merginą budriai seka geltonoji spauda. Ypač dabar, kai sklinda kalbos, jog Kendal ir supermodelis Cara Delevingne – ne šiaip sau artimos draugės, o pati tikriausia pora. 

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
15min.lt

Temos:

Mada Džinsai Mada

Naujausi straipsniai