Kendall Jenner: mergina, verta 15 milijonų

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Maždaug toks yra Kendall JENNER (22), geriausiai mokamo nūdienos pasaulio modelio, turtas. Ketverius metus dirbusi kaip prakeikta, šiandien ji sąmoningai lėtina tempą ir skiria daugiau laiko sau.

TAI REIŠKIA, JOG NEPASIRODĖ, PAVYZDŽIUI, NIUJORKO MADOS SAVAITĖJE, o tai, aišku, neliko nepastebėta. Bet vos savaitei pasibaigus, išėjo amerikietiškojo „Vogue“ numeris su Kendall atvaizdu viršelyje ir didžiule Merto Alaşo bei Marcuso Piggott fotosesija (tai jau trečias kartas, kai Kendall pozuoja JAV „Vogue“), Ellen DeGeneres pakvietė ją į savo šou, su Italijos baleto legenda Roberto Bolle ji tapo „Tod’s“ reklamos veidu, davė ne vieną interviu, dalyvavo vakarėliuose (pavyzdžiui, po „Oskarų“ teikimo vykusioje tradicinėje „Vanity Fair“ puotoje), pozavo. Ir tai tik per pirmuosius šių metų mėnesius! Jei visa ši veikla vadinama „sulėtinti tempą“, tai kas tada yra „suktis“?!

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

MODELIO KARJERĄ PRADĖJUSI BŪDAMA KETURIOLIKOS (perspektyvią žymios šeimos atžalą po savo sparneliu priglaudė „Wilhelmina Models“), o 2011-ųjų rudenį debiutavusi ant podiumo (per dizainerės Sherri Hill kolekcijos pristatymą Niujorke) Kendall sako, kad jos kartos manekenės dirba nė kiek ne mažiau nei legendiniai aštuntojo dešimtmečio supermodeliai ir tikrai yra vertos tokio paties vardo. Tačiau bendrą industrijos įvaizdį veikia socialiniai tinklai: neretai atrodo, kad išgarsėti šiandien labai paprasta, pakanka gausiai lankomos instagramo paskyros ir net agentūros nebereikia.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

Jenner paneigia šią prielaidą – net ji, demonstruojanti „Balmain“, „Chanel“ (meno kūrinys, kurį Kendall vilki „Vogue“ viršelyje, – iš „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos, pristatytos Paryžiuje), „Givenchy“, „Marc Jacobs“, kitų garsiausių mados namų kolekcijas, vaikšto į atrankas, susitinka su fotografais, įsiklauso į agento žodžius ir turi pasistengti, kad sėkmė nenusisuktų. Sako plušanti lygiai taip, kaip ir modeliai prieš 20 metų, o socialiniai tinklai nepalengvina šio kelio. Kita vertus, dėl socialinių tinklų Kendall negalėtų skųstis: ji – viena iš penkiolikos populiariausių instagramo žvaigždžių (beveik 88,6 milijono sekėjų), kas, be abejonės, irgi neša jai turtus.

Palyginti su kitais Kardashianais (jos mama Kris Jenner – pagal pirmąjį vyrą Kardashian, o Kourtney, Kim ir Khloé – jos seserys), Kendall, galima sakyti, kone tikra slapukė. Ypač ji saugo asmeninį gyvenimą – toje pačioje instagramo paskyroje rasi nuotraukų iš fotosesijų, vaikystės fotografijų, reportažų iš viršelių fotografavimo, filmavimo ar madų demonstravimo užkulisių. Tokia beveik oficiali fotogeniško modelio paskyra, iš kurios net nesužinosi, ar ji turi vaikiną. Kadaise ji piršta su Nicku Jonasu, aktoriumi Michaelu B. Jordanu, Orlando Bloomu, bet nė viena iš kandidatūrų nebuvo patvirtinta oficialiai ar bent paparacų nuotraukomis. Šiandien vaikinas, regis, yra: interviu Kendall aptakiai vadina krepšininką, Detroito „Pistons“ žvaigždę Blake’ą Griffiną (29) širdies draugu ir prisipažįsta esanti laiminga. O po kokių penkerių ar septynerių metų planuoja susilaukti vaikų. Kardashianų-Jennerių klanas plečiasi tarsi ant mielių: metų pradžioje pakaitinė mama pagimdė trečiąją Kim Kardashian (37) atžalą, prieš pusantro mėnesio Kylie Jenner (20) susilaukė pirmagimės Stormi, duktė gims ir Khloé Kardashian (33), taigi klausimo apie vaikus Kendall dabar sulaukia dažnai.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

NERETAI GARSŪS MODELIAI TURI ĮNORINGŲ IR LEPIŲ PRIMADONŲ REPUTACIJĄ, bet Kendall – planuojanti ir veikli jauna moteris. Ir, regis, nemenką dalį savo legendinio 2017-ųjų uždarbio (18 milijonų eurų, neatskaičius išlaidų ir mokesčių) išleido labai racionaliai: nusipirko namus uždarame rajone netoli Malholando kelio Los Andžele su baseinu ir didele teritorija, kur galima vedžioti šunį.

Ką gi, nebloga priebėga po ketverių įtempto darbo metų be atostogų – Kendall skundžiasi, jog jaučiasi pervargusi. O ir jos sveikata niekada nebuvo labai gera: modelis turi problemų dėl odos. Jos kamuoja nuo paauglystės ir ji neslepia, kad šis defektas kadaise kone visiškai sugriovė jos pasitikėjimą savimi. Kalbėdama ji net buvo įpratusi prisidengti veidą ranka ir jautėsi atstumtąja.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

Spuogus daugiau ar mažiau padeda užmaskuoti vizažistai, tačiau Kendall skundžiasi stipriais neaiškios kilmės kaklo skausmais ir sunkiai pakelia stresą. Ypač nelengvos jai mados savaitės (galbūt tai vienas iš paaiškinimų, kodėl nepasirodė ant podiumo Niujorke, nes jau Milane vargino nerimas ir panikos priepuoliai), modelis medituoja, jai atliekama akupunktūra, o pastarąjį kartą į Italiją palaikyti dukters net atskrido mama Kris.

Kendall instagrame ne vien asmenukės – kuo ji labai skiriasi nuo seserų Kardashian. Kourtney, Kim ir Khloé dievina prabangius drabužius ir yra pasirengusios puoštis kiekvieną dieną. Kendall mergaitiškos silpnybės taip pat nesvetimos, bet ji sako labiau mėgstanti paprastus daiktus ir... vienatvę. „Mano seserys kartais pernelyg pametusios galvą dėl išvaizdos. Aš – ne tokia, manau, kad paveldėjau tai iš tėčio.“ (Kendall tėtis – JAV olimpinis čempionas Bruce’as Jenneris, po lyties keitimo žinomas kaip Caitlyn Jenner.)

DAR – IRGI KITAIP NEI KARDASHIAN DAMOS – JI NEPIKTNAUDŽIAUJA GROŽIO CHIRURGIJA. Modelis tvirtina, kad nekeitė veido, juk jis – jos turtas, standartinio grožio ant podiumo nereikia. Ir sako, kad net prielaida apie plastinės chirurgijos operacijas ją įžeidžia. Vienintelė kosmetikos priemonė, kurią pripažįsta, – raudoni lūpų dažai ir blizgis. Net lūpų pieštuko niekada nenaudoja („Ir kai aš sakau: niekada, tai būtent ir reiškia – niekada“, – pabrėžia ji).

Nuo vaikystės Kendall turi ypatingą pomėgį – jodinėjimą. Galima jį pavadinti dar vienu puikiu būdu formai palaikyti, įtampai numalšinti ir... pabendrauti su draugėmis: geriausios Kendall bičiulės seserys Gigi ir Bella Hadid – taip pat didelės žirgų mylėtojos. Pirmąjį ponį ji gavo būdama dešimties, o neseniai įsigijo dvi naujas kumeles – Belle ir Dylan – ir sako esanti laiminga pagaliau vėl grįžusi į arklides. Apie jodinėjimą ir arklius ji gali pasakoti be galo – žirgai padėjo iškęsti paauglystės krizę, juk jiems nerūpėjo, kiek spuogų ant raitelės veido. Dar viena silpnybė – milžiniški senoviniai automobiliai, o naujausias pirkinys – 1960 metų violetinis „Cadillac Eldorado Biarritz“. „Mano mažulis“, – švelniai vadina ji automobilį.

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.

IR NE, JI NĖRA ŠVENTOJI TARP MODELIŲ. Pavyzdžiui, Ellen DeGeneres šou pati prisipažino, kad ant jos apatinės lūpos iš vidaus yra tatuiruotė – angliškas žodis meow („miau“). „Buvau girta“, – nerenka žodžių Kendall ir atvirai sako, jog tokią neįprastą vietą piešiniui pasirinko po linksmybių nakties su draugais. Kodėl „miau“? Ogi todėl, kad tai buvo vienintelis žodis, atėjęs į galvą. Dar dvi tatuiruotės – baltas taškas, kurį 2015 metais nupiešė Niujorko meistras JonBoy, ir kita – skilusi balta širdis – pasislėpusios tarp modelio pirštų. Pastaroji – bičiulės Hailey Baldwin raudonos širdies kopija. Ir taip, vyresnioji sesuo Kim kategoriškai nepritaria mažės polinkiui puošti kūną piešiniais. Laimė, Kendall mėgsta mažas tatuiruotes.

Pati Kendall tiesiai sako nelaikanti savęs kuo nors ypatinga. „Aš – normalių normaliausia mergiotė, kuriai patinka linksmintis su draugais ir pica. Šeima, agentas, draugai dažnai traukia mane per dantį: girdi, mergyt, turi kilstelėti nosį ir geriau galvoti apie save. Bet aš nusprendžiau savaip: pakaks neskraidyti padebesiais ir būti dėmesingesnei.“

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau