Kendall Jenner atšventė 23-ąjį gimtadienį: Bella Hadid iškepė tortą, o svečiai dainavo karaoke

Kendall Jenner
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kone geriausiai mokamas nūdienos pasaulio modelis Kendall Jenner šį savaitgalį atšventė savo gimtadienį – merginai suėjo 23-eji metai. Modelio šeima ir draugai pasistengė, kad ši diena būtų ypatinga.

Viena geriausių Kendall draugių, taip pat modelis Bella Hadid, paruošė bičiulei savo gamybos tortą ir pakvietė ją švęsti gimtadienį taip, kaip Kendall norėjo.

Merginos iš pradžių šventė tingėdamos namuose ir žiūrėdamos televiziją, o vėliau persikėlė į miestą, kuriame lankėsi įvairiuose klubuose bei dainavo karokę.

Supermodelis Kendall Jenner itin daug dirba, tad neveltui yra itin laukiama ant geriausių mados podiumų. Modelio karjerą pradėjusi būdama keturiolikos (perspektyvią žymios šeimos atžalą po savo sparneliu priglaudė „Wilhelmina Models“), o 2011-ųjų rudenį debiutavusi ant podiumo (per dizainerės Sherri Hill kolekcijos pristatymą Niujorke) Kendall sako, kad jos kartos manekenės dirba nė kiek ne mažiau nei legendiniai aštuntojo dešimtmečio supermodeliai ir tikrai yra vertos tokio paties vardo.

Tačiau bendrą industrijos įvaizdį veikia socialiniai tinklai: neretai atrodo, kad išgarsėti šiandien labai paprasta, pakanka gausiai lankomos instagramo paskyros ir net agentūros nebereikia. Jenner paneigia šią prielaidą – net ji, demonstruojanti „Balmain“, „Chanel“ (meno kūrinys, kurį Kendall vilki „Vogue“ viršelyje, – iš „Chanel“ aukštosios mados kolekcijos, pristatytos Paryžiuje), „Givenchy“, „Marc Jacobs“, kitų garsiausių mados namų kolekcijas, vaikšto į atrankas, susitinka su fotografais, įsiklauso į agento žodžius ir turi pasistengti, kad sėkmė nenusisuktų.

Sako plušanti lygiai taip, kaip ir modeliai prieš 20 metų, o socialiniai tinklai nepalengvina šio kelio. Kita vertus, dėl socialinių tinklų Kendall negalėtų skųstis: ji – viena iš penkiolikos populiariausių instagramo žvaigždžių (beveik 88,6 milijono sekėjų), kas, be abejonės, irgi neša jai turtus.

Skaitykite daugiau