Svečius iš Indijos Catherine apžavėjo elegancija ir nuostabia „Erdem“ suknele

Kembridžo kunigaikštienė Catherine - viena veikliausių britų karališkosios šeimos narių / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-28 18:00
Kembridžo kunigaikštienė Catherine (35) – viena veikliausių britų karališkosios šeimos narių. Ir ne tik todėl, kad daug sportuoja.

Ji dalyvauja priėmimuose vienas po kito be atokvėpio. Štai vasario 27 d. ji pasirodė priėmime Bekingemo rūmuose, kur buvo iškilmingai buvo pradėti Indijos kultūros metai Didžiojoje Britanijoje. Antradienio rytą kunigaikštienė jau viešėjo labdaringame projekte – Ronaldo McDonaldo namų atidaryme.

Šie namai skirti vaikams, besigydantiems „Evelina London“ ligoninėje, taip pat ir jų šeimoms.

Kembridžo kunigaikštienė atvyko vilkėdama „Rebecca Taylor“ mados namų mėlyną kostiumą. Pirmą kartą tokį švarką, tik su kitu sijonu ji vilkėjo prieš penkerius metus – 2012-ųjų balandį, dalyvaudama labdaringame renginyje, kurio metu buvo renkamos lėšos Britų legionui. Dar kartą kunigaikštienė mėlyną rūbą vilkėjo turo po Naująją Zelandiją metu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ir taip pasaulio mėgiama britų karališkosios šeimos atstovė tuo pelno tik dar didesnę simpatiją.

Vasario 27-osios renginio šeimininkė – Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II, Kembridžo kunigaikštienė su vyru princu Williamu jai padėjo priimti svečius.

Catherine tą vakarą vilkėjo nuostabią „Erdem“ suknelę (kaina – 2,800 JAV dolerių). Šviesi blizganti suknelė atrodė neiššaukiančiai, bet kartu karališkai. Prie žavaus drabužio Catherine priderino apie 700 JAV dolerių kainuojančius žėrinčius „Oscar de la Renta“ aukštakulnius.

Karalienė nė kartą lankėsi Indijoje, šioje šalyje savaitę praėjusiais metais praleido ir jos anūkas – princas Williamas su žmona.

Vakaro Bekingemo rūmuose metu buvo surengta paroda, skirta britų karališkosios šeimos vizitams į Indiją. Tarp jų – išskirtiniai egzemplioriai, pavyzdžiui, vestuvinė dovana karalienei Elizabeth II ir jos vyrui princui Philipui nuo Indijos tautinio išsivadavimo lyderio Mahatmos Gandhi – 1974 m. jis įteikė šalį, kurį pats išaudė savo fabrike.

Prie dovanos buvo pridėtas laiškelis: „Jaunikiui ir jaunajai su mano palaiminimu turėti ilgą ir laimingą gyvenimą tarnaujant tautai“.

Vakaro metu indų artistai demonstravo savo paruoštą programą. Vaišes ruošė Bekingemo rūmų virėjai kartu su senovinio indų restorano „Veeraswamy“ šefu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai