Kembridžo hercogienės Catherine sesuo pažeidė karališką taisyklę

Pippa Middleton su mama Carole ne vieną dieną mėgavosi Vimbldono teniso turnyru / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-14 07:54
Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton (32) pažeidė karališką taisyklę garsiajame Vimbldono  teniso turnyre Londone.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pippa Middleton kartu su mama Carole Middleton atvyko stebėti britų žvaigždės Andy Murray kovos su prancūzu Benoit Paire. Andy Murray – karališkosios šeimos numylėtinis. Paprastai teniso kovas karališkosios šeimos ir jai artimi asmenys stebi iš specialios tribūnos – „Royal Box“. Tačiau ten Pippa Middleton su mama nepateko, nes pavėlavo.

Į „Royal Box“ jos nebuvo įleistos, vietoj to svarbioms damoms buvo pasiūlyta įsitaisyti tribūnose su paprastais mirtingaisiais.

Sprendžiant iš nuotraukų, moterų tai neglumino – jos užsidegusios stebėjo varžybas ir bendravo su šalia sėdinčiais. Tarp kitko, pasiūlytos tribūnos nebuvo visai paprastos, pavyzdžiui, Pippos Middleton mama Carole sėdėjo už amerikietiškojo žurnalo „Vogue“ redaktorės Annos Wintour, tik štai ji pati – kur kas toliau.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pippa Middleton į turnyrą išsiruošė vilkėdama 385 svarų vertės „Tephi“ mados namų suknelę, nuo saulės gynėsi „ZANZAN“ tamsiais akiniais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai