Kembridžo hercogienė dar kartą pasipuošė princesės Dianos tiara

2019-ųjų diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-13 14:46
Pirmoje gruodžio pusėje tradiciškai vyksta karalienės Elizabeth II rengiamas diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose, Londone. Kasmet čia dalyvauja apie 1000 garbių svečių: užsienio šalių ambasadorių, diplomatų bei kitų garbių svečių.

Priėmime dalyvavo ir karališkosios šeimos nariai: karalienė Elizabeth II, princas Carlesas su Camilla, princas Williamas su žmona Catherine. Pastaroji, kaip ir praėjusiais metais, tapo tikrąja vakaro žvaigžde. Moteris ypatingam vakarui pasirinko elegantišką juodo aksomo suknelę, sukurtą Alexander McQueen mados namų. Kaklą papuošė vėrinys, o ausis – auskarai.

2019-ųjų diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose/„Scanpix“ nuotr.
2019-ųjų diplomatinis priėmimas Bakingamo rūmuose/„Scanpix“ nuotr.

Kaip ir praėjusiais metais, pagrindiniu įvaizdžio akcentu tapo tiara, kuri buvo mylimiausia princesės Dianos. Anuomet princesė Diana oficialiuose renginiuose dažnai pasirodydavo pasipuošusi būtent ja. Tiara žinoma „Lover's Knot“ vardu ir yra papuošta deimantais bei perlais. Ji pagaminta 1914-aisiais metais Karalienei Marijai, kuri ją perdavė savo anūkei, dabartinei karalienei Elizabeth II.

Nors Diana labai mylėjo šią tiarą, tačiau po skyrybų su princu Charlesu – sau jos nepasiliko.

Atrodo, kad Kembridžo hercogienė Catherine šią tiarą taip pat jau spėjo pamėgti. Moteris ją dėvėjo 2015-aisiais metais, diplomatinio priėmimo metu, kuris vyko Bakingamo rūmuose bei Nyderlandų karaliaus Willemo-Alexanderio ir karalienės Maximos oficialaus vizito metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai