Mažos detalės – didelės paslaptys: ar Kembridžo kunigaikštienė Catherine laukiasi dvynukų?

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 21:23
Kol karališkosios šeimos gerbėjai nerimsta, mėgindami įspėti, kokios lyties kūdikio laukiasi Kembridžo hercogienė Catherine, ji, rodos, pasimėgaudama juos vedžioja už nosies.

Spalio 10-ąją dieną pirmą kartą po žinios apie nėštumą viešumoje pasirodžiusi Catherine, kas kartą pastebėta fotografų tampa tikru apkalbų objektu. Ne tik gerbėjai, bet ir ekspertai aptarinėja jos svorį, išvaizdos pokyčius bei garderobo detales.

Įprastai karališkųjų rūmų stilistai skiria daug dėmesio hercogienės aprangai ir žinutėms, kurias moteris ja perduoda. Vis dėlto, šį kartą, rodos, žaidžiamas tikras katės ir pelės žaidimas.

Po pirmojo hercogienės pasirodymo švelnia žydra „Temperley London“ suknele, internautai buvo įsitikinę, kad aristokratė laukiasi berniuko. Vis dėlto, nepraėjus nė savaitei, moteris vieno filmo filmavimų aikštelėje pasirodė jau rožiniu „Orla Kiely“ apdaru. Sumaištį sukėlė ir trečiojo jos pasirodymo apdaras, kuris vėl buvo mėlynas „Philosophy Di Lorenzo Serafini“ paltukas.

Gerbėjai ir užsienio žiniasklaida spėlioja, kad šis žaismas gali reikšti, kad moteris laukiasi dvynukų. Tiesa, tai būtų keista – nei Catherine, nei karališkojoje britų šeimoje dvynukų dar nepasitaikė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai