Kembridžo hercogienė Catherine pasipuošė mėgstamiausia princesės Dianos diadema

Princesė Diana ir Kembridžo hercogienė Catherine su ta pačia diadema / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-09 09:50
Antradienį Bakingamo rūmuose vyko bene iškilmingiausias metų priėmimas, kurį kasmet prieš šventes rengia britų karališkieji rūmai. Į prašmatnią puotą Kembridžo hercogienė Catherine atvyko pasipuošusi savo velionės anytos princesės Dianos mėgstamiausia diadema.

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas į karalienės Elizabeth II rengiamą diplomatinį priėmimą, kuriame dalyvavo apie 1 500 žmonių, atvyko prabangiu „Bentley” automobiliu.

Paparacams karališkąją porą pavyko įamžinti tik sėdinčius automobilyje, kuriuo jie įvažiavo į Bakingamo rūmus, tačiau aiškiai buvo matyti, kad hercogienė galvą padabinusi briliantais ir perlais dekoruota diadema, kurią anksčiau dažnai nešiodavo princo Williamo motina.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Iškilmingai puotai hercogienė pasirinko „Alexander McQueen“ suknelę, kurią kartą jau yra vilkėjusi prieš dvejus metus.

Kembridžo hercogienė Catherine diadema iki šiol puošėsi vos tris kartus, vienas jų buvo per jos vestuves.

Ši diadema buvo sukurta 1914-aisiais tuometinio karaliaus George'o V žmonai karalienei Mary iš tuo metu šeimai priklausiusių brangakmenių. Karalienė Mary po savo mirties perleido diademą dabartinei karalienei Elizabeth II, kuri ja taip pat ne vieną kartą puošėsi iškilmingomis progomis. 1981-aisiais karalienė Elizabeth II padovanojo šią diademą princesei Dianai kaip vestuvių dovaną.

Kensingtono rūmai kol kas neatskleidžia, ar po Dianos žūties karūna grįžo karalienei ir ji ją tiesiog paskolino savo anūko žmonai, ar diadema dabar priklauso Kembridžo hercogienei Catherine.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai