Kembridžo hercogienė Catherine išsirinko naują sekretorę

Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-02 08:00
Kensingtono rūmai pranešė apie naują savo komandos narį. Kembridžo hercogienė Catherine išsirinko asmeninę skeretorę.

Ja tapo 58 metų Catherine Quinn. Nauja sekretorė darbą pradės spalio mėnesį, jos biuras bus rūmuose. Catherine Quinn sudarinės ir kontroliuos Kembridžo hercogienės dienotvarkę, informuos ją, kada su kuo reikia susitikti. Sekretorė taip pat lydės hercogienę į visus oficialius renginius ir privalės visuomet būti po ranka. To reikės tam atvejui, kai, pavyzdžiui, hercogienei kas nors įteiks gėlių ar dovanų ir jas reikės perimti. Taip pat sekretorė turės prižiūrėti, ar viskas gerai su jos viršininkės drabužiais, išvaizda.

Greg Funnell nuotr.
Greg Funnell nuotr.

Kad galėtų eiti naująsias pareigas, Catherine Quinn turės palikti darbą Oksfordo universitete. Ten ji ėjo vykdančiosios direktorės pareigas ir buvo administracinių reikalų dekano pavaduotoja vienoje iš geriausių pasaulyje daugiafunkcinėje verslo mokykloje „Saïd Business School“.

Catherine Quinn turi verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį MBA, kuris suteikiamas baigus podiplomines vadybos studijas, taip pat įvairaus lygmens Amerikos ir Britanijos mokymo įstaigų pažymėjimus. Moteris yra Anglijos ir Velso labdaros komisijos, nacionalinės meteorologų tarnybos „The Met Office“ ir Karališkojo britų legiono labdaros organizacijos narė, vadovavo fondui „Wellcome Trust“.

Iki šiol dešimt metų princų Williamo, Harry ir hercogienės Catherine sekretore dirbo Rebecca Priestley. Apie savo sprendimą pasitraukti ji pranešė kovo mėnesį. Netrukus moteris ištekėjo. Kol kas Rebecca Priestley dar lydi princą Williamą ir jo žmoną Kembridžo hercogienę Catherine įvairių renginių ir kelionių metu, tačiau netrukus atsidės šeimyniniam gyvenimui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai