Kembridžo hercogienė Catherine išmoko karalienės Elizabeth II stiliaus pamoką

Kembridžo hercogienė Catherine / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 19:46
Trečiadienį Kembridžo hercogienė Catherine apsilankė vienoje Londono vaikų ligoninių, kur pabendravo su mažaisiais ligoniukais.

Šeštą mėnesį nėščia aristokratė viešumoje pasirodė be sužadėtuvių žiedo. Dėl nėštumo Catherine priaugo svorio, jos pirštai sutinę, tad įžymiojo žiedo su safyru moteris tiesiog nebegali mūvėti.

Kembridžo hercogienė trečiadienį akį traukį ryškiai raudonu paltu. Prekės ženklo „Lena“ drabužis – santūrus, tačiau labai elegantiškas. Catherine ne kartą viešumoje vilkėjo tokio tipo drabužius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu Catherine vis dažniau renkasi ryškius drabužius. Štai antradienį aristokratė prikaustė dėmesį ryškiai rožiniu „Mulberry“ paltu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ar tai Jungtinės Karalystės monarchės Elizabeth II stiliaus pamokos? Jos Didenybė puikiai žinoma visoms stileivoms dėl savo ryškių drabužių. Karalienė Elizabeth II rengiasi ryškių, kartais net neoninių spalvų drabužiais ne todėl, kad ji mėgsta tokias spalvas. Karalienė privalo būti ryški, kad į gatvę ar aikštę susirinkusi minia ją pastebėtų iš toli.

O kas nenori pamatyti Kembridžo hercogienės Catherine? Trečio vaikelio besilaukianti Catherine – viena mylimiausių karališkosios šeimos narių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai