Kembridžo hercogienė Catherine antrus metus iš eilės išrinkta Didžiosios Britanijos grožio ikona

Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-29 15:28
Kembridžo hercogienė Catherine (31) visame pasaulyje šlovinama dėl savo nepriekaištingos išvaizdos. Ji niekuomet nepadaugina makiažo, o jos mados ir stiliaus pojūtis – stulbinantis. Matyt todėl prekybos tinklas „Superdrug“ antrus metus iš eilės ją išrenka šios salos grožio ikona.

Iš visų balsavime dalyvavusių gražuolių Kate surinko daugiausiai – net 27 proc. visų balsų. Mažiau pasisekė jos seseriai Pippai Middleton – antrąją poziciją, kurioje ji buvo praėjusiais metais jai teko užleisti dainininkei Nicolei Scherzinger ir mėgautis tik penktąją poziciją šių metų lentelėje.

Trečioji vieta gražuolių dvidešimtuke atiteko Didžiosios Britanijos septynkovininkei, olimpinio aukso turėtojai Jessicai Ennis, o ketvirtoji – laidos „This Morning“ vedėjai Holly Willoughby.
 Grupės „Girls aloud“ narė Cheryl Cole užėmė šeštąją vietą. Tiesa, 2011-aisiais šią vietą užėmusi Tulisa į topą šiais metais nepateko iš viso.

Nors bulvarinė spauda grožio ir stiliaus ikonos titulą dažnai atiduoda Victoriai Beckham, šiame dvidešimtuke ji teužėmė 12-ąją vietą, o dainininkė Adele – 14-ąją. 18, 19 ir 20 vietose atsidūrė Angelina Jolie, Scarlett Johannson bei Halle Berry.

„Šiais metais grožio ikoną rinkome iš garsių moterų, atstovaujančių pačias įvairiausias specialybes. Praleidome valandų valandas žiūrėdami į jų nuotraukas. Manau, nieko keisto, kad Kembridžo hercogienė ir vėl užėmė pirmąją vietą – ji, mūsų nuomone, moters idealas“, – Nicola Wing, viena iš 2 tūkst. britų, rinkusių grožio ikoną.

2012-ųjų „Superdrug“ Didžiosios Britanijos grožio ikonos:

1. Kate Middleton
2. Nicole Scherzinger
3. Jessica Ennis
4. Holly Willoughby
5. Pippa Middleton
6. Cheryl Cole
7. Victoria Pendleton
8. Katherine Jenkins
9. Jessie J
10. Helen Flanagan
11. Rihanna
12. Victoria Beckham
13. Caroline Flack
14. Adele
15. Beyoncé
16. Kimberley Walsh
17. Kylie Minogue
18. Angelina Jolie
19. Scarlett Johannson
20. Halle Berry

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai