Kembridžo hercogai pirmą kartą kalėdinėse mišiose pasirodė su vaikais

Britų karališkoji šeima lankėsi tradicinėse kalėdinėse mišiose/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-25 15:43
Britų karališkoji šeima gražiausioms metų šventėms susirinko kartu. Nepaisydami sklindančių gandų ir tvyrančios įtampos, visa šeima kartu pasirodė tradicinėse Kalėdų mišiose.

Karališkoji šeima šventiniu laiku mėgaujasi Sandrigame, kuriame yra karalienės Elizabeth II privatus namas. Nelaužoma Šv.Kalėdų tradicija – rytinės mišios Šv.Magdalenos bažnyčioje. 

Šįkart visų dėmesio centre atsidūrė britų karališkosios šeimos mažieji atstovai – ketverių princesė Charlotte ir šešerių sulaukęs princas George'as. Vaikai ėjo tvirtai į rankas įsikibę tėvams: Kembridžo hercogienei Catherine Middleton ir princui Williamui. Kartu su jais žengė ir senelis, princo Williamo tėvas, princas Charlesas.

Britų karališkoji šeima lankėsi tradicinėse kalėdinėse mišiose/„Scanpix“ nuotr.
Britų karališkoji šeima lankėsi tradicinėse kalėdinėse mišiose/„Scanpix“ nuotr.

Mažiausioji Catherine ir Williamo atžala – vienerių princas Louisas – kol kas kalėdinėms mišioms dar per mažas, todėl liko namuose su aukle. Mišiose šįkart nebuvo Sasekso hercogų. Meghan Markle su vyru princu Harry ir septynių mėnesių sūnumi Archie lankosi Kanadoje, kurioje šventes sutinka su Meghan mama, Doria Ragland.

Po mišių karališkoji šeima grįžta kalėdinių pietų, kurių metu patiekiamas kalakutas. 15 valandą transliuojamas karalienės sveikinimas per televiziją. Pastaraisiais metais jis įrašomas ir 3D formatu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai