Kembridžo hercogai aplankė Jorkšyrą: vykstančius aplink juos pokyčius maskavo šypsenomis

Princas Williamas ir hercogienė Catherine susitinka su gerbėjais/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 08:37
Prieš keletą dienų Kembridžo hercogai susitiko su savo gerbėjais Bradforde. Pora aplinkiniams neleido sudvejoti – neramumus Kate ir Williamas įveikia gera nuotaika ir maskuoja šypsenomis.

Sausio 15-ąją aplankę Vakarų Jorkšyrą Catherine ir Williamas ten nepraleido progos ir pasišnekučiuoti su jų laukusia minia.

Vieno pokalbio metu K. Middleton net užsiminė, kad jiedu su vyru, po mažylio Louiso gimimo, daugiau vaikų neplanuoja.

„Nei aš, nei Williamas kol kas apie šeimos pagausėjimą negalvojame“, – atsakydama į jai adresuotą klausimą Catherine prisipažino 25-erių karališkosios šeimos gerbėjui Joshui Macpalce'ui.

Kate Middleton ir princas Williamas/ Vida press nuotr.
Kate Middleton ir princas Williamas/ Vida press nuotr.

Jorkšyre lankęsi Kembridžo hercogai, nepasaint šeimoje vykstančios dramos, buvo linksmai nusiteikę. Aplinkiniai tikino, kad „Williamas neleido sau parodyti, jog šeimoje vyksta neramumai“.

„Aš myliu karališkąją šeimą ir Williamas mane labai nustebino“, – sakė su pora susitikęs Ruksharas Parveenas. 

Hercogienė Catherine susitinka su gerbėjais/Vida Press nuotr.
Hercogienė Catherine susitinka su gerbėjais/Vida Press nuotr.
Primename, kad praeitą savaitę pasaulį apskriejo netikėta žinia. Sasekso hercogai – princas Harry ir Meghan Markle – pareiškė nusprendę atsitraukti nuo savo karališkųjų pareigų Didžiosios Britanijos monarchų šeimoje. Pora atsisako šeimos aukšto rango narių statuso ir vis daugiau laiko ketina praleisti Šiaurės Amerikoje. Po šio pareiškimo karališkojoje šeimoje kilo didžiulis sujudimas.
 
Netrukus karališkieji rūmai išplatino oficialų pranešimą išsakantį karalienės Elizabeth II požiūrį į netikėtą Sasekso hercogų pareiškimą. Anot jo, karalienė gerbia anūko ir jo žmonos sprendimą, nors ją ir visą šeimą toks Sasekso hercogų noras skaudina. Šiuo metu karališkosios šeimos nariai sprendžia tolimesnes karališkosios poros gyvenimo ir darbo detales.

Naujausi straipsniai