Kelyje į netikėtą situaciją pakliuvusi Vaida Genytė-Marazienė: „Dažniausiai man taip nenutinka“

Vaida Genytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-16 16:51
Teatro gastrolių metu Vaida Genytė-Marazienė susidūrė su kurioziška situacija. Keliaujant su trupe į Uteną, aktorių autobusiukui nuleido padangą. „Iš pradžių nesupratome, kas nutiko, teko sustoti. Gerai, kad didelio išgąsčio nebuvo... Vairuotojas, kuris mus vežė, buvo pasirūpinęs tuo atveju, jei kelyje nutiktų nelaimė. Aišku, jaudinomės, nes incidentas įvyko prieš pat spektaklį“, – prisiminė žinoma moteris.

Atlikėja pasakojo, kad vieningi kolegos kaipmat pasišovė vairuotuojui padėti ir padanga buvo pakeista sėkmingai. Jau ne pirmus metus keliaudami po Lietuvą su spektakliu „Paryžiaus Katedra“ visi aktoriai tapo tokie vieningi, jog ištikus nelaimei moka į tai reaguoti žaibiškai ir kooperatyviai.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

V. Genytė-Marazienė linksmai prisiminė, kad trečiadienį, po kelionės su nuotykiais, aktoriai publikos buvo sutikti itin šiltai. „Spėjome laiku. O pasirodymas... Jis buvo dar geresnis! Žmonės mus sutiko audringai. Trupė su šiuo spektakliu į gastroles po Lietuvą leidžiasi metai iš metų. Nuostabu, jog gerbėjai rodo tiek dėmesio, perka bilietus, o salės visada sausakimšos. Panašios, kaip vakaryštė, situacijos aš nesu turėjusi. Dažniausiai man taip nenutinka. Nuvažiuoju laiku, sėkmingai. Per visą praktiką šis įvykis buvo toks mažas nesusipratimas. Mūsų kelionėse dažniausiai viskas būna nuo A iki Ž nuosekliai apgalvota. Na, bet ši istorija komandą tik dar labiau suvienijo“ – portalui Žmonės.lt pasakojo Vaida.

Vienas iš V. Genytės-Marazienės kolegų, Deividas Norvilas-Deivis, taip pat dalijosi trupės nuotykiais. Vyras savo feisbuko paskyroje paviešino linksmą nuotrauką bei parašė: „Paryžiaus Katedra link Utenos... Tik su nuotykiais... Padanga nuleista ir važiuojam pro Ukmergę... Sakė, geresnis kelias."

Pasaulio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas koncertinis atlikimas – tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą.

Pagrindinius vaidmenis šiame spektaklyje atlieka Karina Krysko-Skambinė, Renata Voitechovskaja-Norvilė, Deividas Norvilas, Vaida Genytė-Marazienė, Povilas Meškėla ir kiti žymūs žmonės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai