Kelnaitės su juostele. Kodėl gydytojai pataria jų vengti?

Moteris / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-05 07:00
Šiais laikais galima įsigyti neregėtai dailaus, seksualaus ir kvapą gniaužiančio apatinio trikotažo. Greičiausiai nerastume moters, kuri savo spintoje neturėtų kelnaičių su juostele, kurios yra nepakeičiamos vilkint aptemptus drabužius. Juk apatinio trikotažo kontūrai mažų mažiausiai gali būti apšaukti stiliaus klaida! Vis dėlto tokios kelnaitės turi ne tik pliusų, bet ir minusų...

Specialistų nuomone, nuolat siaurikes dėvinčios moterys gali susirgti lytinių organų ir šlapimo takų infekcijomis. Ypač pavojingos sveikatai pagamintos iš sintetinių audinių, kurie sulaiko drėgmę, neleidžia odai kvėpuoti, o tai, žinia, ypač palanki terpė bakterijoms daugintis.
 

Taip pat verta atkreipti dėmesį į įsirėžusias juosteles, kurios gali dirginti, erzinti odą, traumuoti ar net nutrinti. Kadangi jau minėtos juostelės itin liečiasi su lytiniais organais, galima sulaukti netgi tokių pasekmių kaip rimtas uždegimas ar  hemorojus. Beje, tokios pačios pasekmės gresia ir vyrams, dėvintiems panašius apatinius.

 

Nepaisant išvardytų rizikos veiksnių, reta moteris norėtų atsisakyti kelnaičių su juostele. Todėl geriausia jas dėvėti ne nuolat, bet pakaitomis su patogesniu, įprastu ar šortukų tipo apatiniu trikotažu. Taip pat patariama vengti siaurikių karštomis dienomis. O jeigu niekaip negalite apsieiti be jų, tuomet pirmenybę teikite kokybei, bet ne kiekybei ir rinkitės natūralaus audinio. Ir dar šitas tas: šių kelnaičių dydis labai svarbu norint išvengti nemalonių pojūčių, todėl nesistenkite įsisprausti į jums per mažas.

Ji24.lt