Kelnaites nuotraukoje parodžiusi Monika Šalčiūtė audrina gerbėjus: vyrai giria, moterys piktinasi

Monika Šalčiūtė / Klubo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-21 15:53
TV projektų dalyvė Monika Šalčiūtė (21) gerbėjus dažnai palepina gundančiomis savo nuotraukomis – nenuostabu, kad jos socialinio tinklo paskyrą vien feisbuke seka beveik 124 tūkstančiai žmonių. Nuotraukų mergina įdeda pačių įvairiausių, tačiau sekmadienio popietę įkelta fotografija sukėlė audringas diskusijas.

M.Šalčiūtė  feisbuke pasidalijo nuotrauka iš virtuvės: mergina įamžinta apsivilkusi baltą palaidinukę ir šviesiai pilkos spalvos kelnaites. „Gaminam“, – po nuotrauka su šypsena pakomentavo M.Šalčiūtė.

Nors nuotrauka netruko sulaukti kelių tūkstančių paspaudimų patinka, komentatoriai pasidalijo į kelias stovyklas – vieni negailėjo Monikai komplimentų dėl dailaus užpakaliuko, kiti – žavėjosi, kad, esą, Monika tiesiog tobula – ir graži, ir dar sukasi virtuvėje gamindama.

O kita stovykla, kurioje daugiausia merginos, negailėjo M.Šalčiūtei kritikos: dauguma dailiosios lyties atstovių piktinosi, kad Monika į feisbuką kelia pernelyg erotiškas nuotraukas ir perdėtai demonstruoja savo seksualumą bei apnuogintą kūną.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Kai kitos panelės įmeta foto su tokiais „šortukais“ tai pypiec... Ji vos ne „k“ pagal tave būna, o kai pati įmeti tokią, tai manai tylės visi? Bumerango taisyklė – kaip šauksi, taip atsilieps“, – rašė viena pasipiktinusi mergina.

„Man tikrai Monika graži, nu bet nelabai faina čia į tą užpakalį žiūrėti, vyrams gal ir smagu, bet ne mums, moterims. Kažkaip jau čia per daug, Monika“, – į Šalčiūtę kreipėsi kita jos gerbėja.

Tuo tarpu vaikinai negailėjo komplimentų ir pasipiktinusioms merginoms atšovė, kad šios, neva, pavydi M.Šalčiūtei grožio ir gundančių kūno linijų.

Pati Monika taip pat nesusilaikė joms neatsikirtusi. „Mergaitės, kiek pas jus kompleksų, nuotraukoje nieko TOKIO nėra... Jeigu nepatinka, kam komentuoti? Eikit ir tarpusavyje kalbėkite, o ne man komentuokite, juokinga... Ir po to dar sakote  – ne pavydas, tai koks tikslas komentuoti?“ – su šypsena pasipiktinusių merginų klausė Monika.

O kaip manote jūs – ar dėti tokias nuotraukas į feisbuką yra blogai ar visiškai nieko stebėtino? Nuomonę išsakykite komentaruose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai