Kelionių organizatorius Žygimantas Barysas: „Lietuviai gyvena puikiai, atostogoms išleidžia ir 20 tūkstančių eurų“

Asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-25 15:23
„Per karantiną žmonių noras keliauti niekur nedingo. Todėl šią vasarą mes iš naujo atrasime savo mylimą Lietuvą. Tik svarbu, kad verslininkai nebūtų labai gobšūs. Mieli verslininkai, laukite lietuvių, jie geri klientai – valgūs, ištroškę, nori pramogų, o ir pinigų tam turi. Pasiūlykite geras kainas, kad jie pas jus pabūtų kuo ilgiau“, – pataria asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas.

Dar prieš kelis mėnesius Ž. Barysas planavo ir toliau didžiąją laiko dalį praleisti keliaudamas bei organizuodamas atostogas savo klientams. Tačiau netikėtai smogęs koronavirusas jo gyvenimą šiuo laikotarpiu visiškai pakeitė – Žygimantas buvo priverstas grįžti į Lietuvą, kur greitai ėmėsi kitokio darbo – vietoje to, kad dėliotų planus ramioms poilsinėms atostogoms, jis, tiesiogine žodžio prasme, pradėjo gelbėti žmones.

„Aš labai greitai persiorientavau. Kai uždarė sienas, liko skrydžiai namo, labai daug žmonių teko gelbėti, kad jie grįžtų. Ir daugumai man pavyko padėti“, – LNK televizijos laidoje „Nuo...iki…“ laidoje apie tai, ką teko išgyventi karantino metu, pasakoja Žygimantas.

Asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas/Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas/Asmeninio albumo nuotr.

Kelionių organizatorius neslepia, kad šis verslas, nors ir kaip patraukliai iš šono atrodytų, nėra labai pastovus – pasitaiko mėnesių, kai pavyksta gerai užsidirbti, bet būna, kai tenka mažiau užsakymų. Juodai dienai keliautojas buvo pasiruošęs, nors, jo manymu, ilgai šis sunkus periodas nebetruks.

Pasak jo, lietuviai jau nerimsta ir teiraujasi, kada pagaliau galės ištrūkti už Lietuvos sienų pakeliauti. „Turiu labai daug klientų, kurie praktiškai kiekvieną dieną mane pakelia su tuo pačiu klausimu – gal jau pasikeitė kažkas, gal jau atsidarė sienos. Tikrai situacija keičiasi kiekvieną dieną, dabar mes galim keliauti po Baltijos šalis be jokių problemų ir saviizoliacijų. Manau, netrukus atsidarys ir daugiau sienų. Kantrybės aš turiu, kiek reikės, tiek palauksiu. Bet savo planą beveik nebūti Lietuvoje ketinu ir toliau vykdyti“, – šypsosi jis.

Asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas/Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninis kelionių organizatorius Žygimantas Barysas/Asmeninio albumo nuotr.

Žygimatas tikina, kad tikrai turime iš ko rinktis ir pačioje Lietuvoje – galima ilsėtis ne tik mūsų užgrūstame pajūryje, bet ir rasti kur kas daugiau kvapą gniaužiančių gamtos kampelių, pramogų.

„Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kainos turbūt nelabai mažės. Visi patyrė daug nuostolių, todėl gali norėti bent kažkiek atsiimti pinigų. Aš manau, kad kainos gali šiek tiek augti. Bet keliautojų dėl to nemažės, lietuviai turi labai daug pinigų. Esu ne kartą įsitikinęs. Lietuviai gyvena labai gerai. Mačiau, kaip iki karantino keliaudavo žmonės, sumos – ir 20 tūkstančių už vieną kelionę šeimai, kartais net daugiau“, – „Nuo...iki…“ pasakoja Žygimantas Barysas.

Visą laidą žiūrėkite šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai