Kelionei į Kijevą besiruošiantys „Fusedmarc“ surengė ypatingą vakarą

„Fusedmarc“ susitiko su savo gerbėjais / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-29 22:34
Jau pirmadienį į Kijevą išvyksianti grupė „Fusedmarc“ šeštadienį surengė ypatingą vakarą visiems, kurie kolektyvą širdingai palaikė pakeliui į didžiąją „Eurovizijos“ sceną.

Oficialus atsisveikinimo ir padėkos vakaras buvo surengtas Vilniuje, „Kaukių akademijoje“. Čia pat įsikūrusi ir grupės studija.

„Organizuojame šį susitikimą norėdami atsidėkoti už jūsų palaikymą ir paramą, pagaliau kartu atšvęsti pergalę LT atrankoje. ir atsisveikinti prieš lemiamą kovą Kijeve“, – prieš koncertą savo oficialioje „Facebook“ paskyroje rašė „Fusedmarc“.

Žmonės.lt primena, kad šių metų „Eurovizijos“ konkursas vyks Kijeve. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 9 d., antrasis – gegužės 11 d., o didysis finalas – gegužės 13 d. Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ pasirodys antrojo pusfinalio antrojoje dalyje.

„Fusedmarc“ – Lietuvos elektroninės ir alternatyviosios muzikos grupė, veiklą pradėjusi 2004 metais. Grupės stiliuje dominuoja downtempo, trip-hop, IDM, elektronikos muzikos žanras, itin didelis dėmesys skiriamas vizualiniam kūrinio pateikimui.

2017 m. „Fusedmarc“ nugalėjo Lietuvos atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą – grupės kūrinys „Rain Of Revoliution“ buvo palankiai įvertintas tiek televizijos žiūrovų, tiek komisijos narių. Grupės žingsnis į didžiąją sceną „Fusedmarc“ gerbėjams buvo staigmena, kadangi iki to laiko grupė buvo siejama su bohemiška auditorija ir menų festivaliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai