Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus duetu debiutuos naujoje laidoje „Diena“

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-28 15:14
TV3 televizijos 2013-ųjų premjerų sąrašas ir toliau ilgėja: patobulinta realybės šou „Big Brother“ versija „Seacret Story“ (angl. „Paslapčių namai“), naujausias lietuviškas serialas „Pamiršk mane“, dokumentinės realybės drama „Gyvenimo kryžkelės“, grandiozinio muzikinio šou „X Faktorius“ tiesiogiai transliuojami finalai. Ir tai dar ne viskas.

Iš karto po Naujųjų nuo sausio 2 dienos TV3 tiesioginiame eteryje informacinė-pramoginė laida „Diena“ su kelionių laidų „Kartą Pietų Amerikoje“ ir „Kitą kartą Pietų Amerikoje“ autoriais, kelionių guru Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi.

„Apdorosime ir žiūrovui pateiksime būtiną gauti dienos informaciją: svarbiausias Lietuvos aktualijas, įdomiausius renginius. Apžvelgsime dienos įvykius. Nepamiršime charizmatiškų laidos svečių, pramogų pasaulio apžvalgos, gyvenimo būdo temų, orų, horoskopų, o svarbiausia – humoro, – laidą „Diena“, kuri bus transliuojama darbo dienomis 17.00 val., pristato TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius. – „Dienos“ tikslas – tegu būna ji geros nuotaikos ir pozityvios informacijos laida.“

Laidoje „Diena“ dirbs dvi vedėjų poros: Martynas Starkus su Vytaru Radzevičiumi ir Mindaugas Rainys su Agne Grigaliūniene.

Rytinė informacinė laida taip pat lieka TV3 eteryje. „Diena“ bus transliuojama ne tik darbo dienomis 17.00 val., bet ir 7.30 val. ryte.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai