Keliautojos kosmetinė: kokių priemonių gali prireikti?

Grožio produktai / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-05-07 07:48
Išvykstant iš namų nėra sudėtinga pasiimti tai, ko gali prireikti, kad vasara ir kelionės nepamažintų jūsų grožio. Parduotuvėse rasite ir kelioninių odos, plaukų priežiūros, dekoratyvinės kosmetikos produktų pakuočių, ir mažų indelių, kurie atostogų metu gali tapti kremų ir šampūnų buveinėmis.

Veido purškiklis. Jų būna įvairių rūšių – nuo mineralinio vandens iki naujos kartos produktų, kur drėkiklių funkciją atlieka ne tik vanduo, bet ir glicerinas, eterinis aliejus, augaliniai ekstraktai, kitos medžiagos... Ar žinojote, kad pasipurškus grynu gamtos produktu po minutės kitos veidą patartina nusausinti? To nepadariusios galite pajusti, kad odą po kurio laiko ima traukti. Servetėlė nereikalinga naudojant purškiklius, turinčius anksčiau minėtų drėkinamųjų komponentų.

Ar žinojote, kad pasipurškus grynu gamtos produktu po minutės kitos veidą patartina nusausinti? To nepadariusios galite pajusti, kad odą po kurio laiko ima traukti.

Makiažo servetėlė. Ji nuvalo ir makiažą, ir riebalų perteklių, ir kelionės metu ant veido nusėdusius nešvarumus, be to, maloniai gaivina, nedirgina odos ir akių, įveikia ir vandeniui atsparų tušą. Rinkoje yra įvairių gamintojų ir skirtingos sudėties produktų, tad jei pasidairysite, atrasite sau tinkamų.

Tepamasis aromatas. Tokiais kvepinosi senovės Egipto moterys; jų, pagamintų su tam tikromis medžiagomis, į specialius nosies gaubtus dėdavosi viduramžių gydytojai, kad apsisaugotų nuo sunkiomis užkrečiamosiomis ligomis sergančių pacientų. Dažniausios pagrindinės tepamųjų aromatų sudedamosios dalys – vaškas, parafinas, augalų ekstraktai.   

Taip pat skaitykite: Pragaištingi saulės spinduliai: kaip apsaugoti akis

Kelių spalvų makiažo produktas. Namie gali būti ir dešimt įvairių atspalvių lūpų dažų, tačiau keliaujant, kai galioja taisyklė „kuo mažiau daiktų, tuo geriau“, dvi ar daugiau spalvų viename – puikus pasirinkimas. Kalbame ne tik apie lūpas, bet ir akis ar skruostus dažančius produktus.

Sausasis šampūnas. Tai produktas, kuris sugeria galvos riebalus, padaro plaukus puresnius, atgaivina. Vandens nereikia! Naudojant sausąjį šampūną plaukai nesukietėja ir nevirsta pudruotu peruku – tai užtikrina naujos, modernios formulės.

BB kremas. Turbūt jau išbandėte šį patogų iš Azijos atėjusį produktą, ir ne vieną? Kas gali būti geriau, kai vienoje pakuotėje – ir drėkiklis, ir lengva kreminė pudra, ir priemonė, sauganti nuo UV spindulių? (Kai pirksite BB kremą, įsitikinkite, kad jis turi SPF filtrą, nes kai kurie gamintojai jo nededa.)

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

Vandeniui atspari kosmetika. Gaminami tokie blakstienų tušai, akių kontūrų pieštukai, antakių pieštukai, vokų šešėliai, bronzantai, lūpų dažai („lip stain“)... Grožio ekspertai pataria išmokti susikurti natūraliai atrodantį makiažą, kuris nedemonstruoja perdėtų pastangų pasigražinti, bet subtiliai pabrėžia bruožus. Pasak „Revlon“ meno direktorės Gucci Westman, „padaryti ryškų makiažą daug lengviau nei tikrai gerą natūralų“, tad neprošal atmušti ranką.

Grožio ekspertai pataria išmokti susikurti natūraliai atrodantį makiažą, kuris nedemonstruoja perdėtų pastangų pasigražinti, bet subtiliai pabrėžia bruožus.

Švelnus skustuvas. Visai nenorite skutimu dirginti odos, kuri per atostogas turi būti labai atspari, kad atlaikytų tiek jai kliūvančių išbandymų, bet tie nenuoramos plaukeliai dygsta ir gadina nuotaiką. Nebloga išeitis – kokybiškas naujoviškas skustuvas, turintis kelis peiliukus (kad skustuvas kuo geriau priglustų prie odos) ir drėkiklio.

Dezinfekavimo produktas. Įvairūs skysčiai, geliai, servetėlės nesukelia alerginių reakcijų, suveikia tuoj pat. Beje, kai naudojama želės tekstūros rankų dezinfekavimo priemonė, jas reikia trinti tol, kol liks sausos.

Priemonė nuo įgėlimo ir sudilginimo. Turite pasirinkimą – specialias servetėles, tepalus, purškiklius, pieštukus... Vieni skirti prevencijai, kiti gelbsti, jei kas nors panašaus nutinka.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai